تغییرات در VALORANT پچ 6.08

امروز به اخبار پچ به روز شده 6.08 خواهیم پرداخت.این پچ تعدادی از تغییرات تعادل، رفع اشکالات و بهبود کیفیت زندگی را به بازی معرفی می کند. در این مقاله، تغییرات ایجاد شده در Valorant Patch 6.08 را با دقت بیشتری بررسی خواهیم کرد.

تغییرات در پچ 6.08

 

تغییرات عمده

به روز رسانی های عامل

اولا، پچ تغییرات قابل توجهی در کار چندین عامل ایجاد می کند. به عنوان مثال، Viper به توانایی Toxic Screen خود کمک می کند، که اکنون سریعتر گسترش می یابد و می تواند در هوا فعال شود. علاوه بر این، ابر سمی او اکنون برای مدت کوتاه‌تری باقی می‌ماند و اجرای حرکت و استراتژی‌ها را آسان‌تر می‌کند.

از سوی دیگر، بریمستون شاهد کاهش هزینه توانایی آتش زا و همچنین افزایش آسیب کلی آن بود. مدت زمان Sky Smoke او کاهش یافته است، اما این توانایی اکنون خنک شدن سریعتری دارد.

Cypher همچنین تغییرات قابل توجهی را دیده است: Trapwire او دیگر نمی تواند توسط Sage's Barrier Orb نابود شود. علاوه بر این، قابلیت Cyber ​​Cage او اکنون دارای دو شارژ است که آن را همه کاره تر کرده و به بازیکنان گزینه های بیشتری در مبارزه می دهد.

تغییر اسلحه

این پچ همچنین تغییراتی در تعادل سلاح ها در Valorant ایجاد کرد. تفنگ ساچمه‌ای باکی که در ماه‌های اخیر پرطرفدار است، در هنگام پریدن دقت کمتری پیدا کرده است. تفنگ تک تیرانداز مارشال نیز عصب کشی شده است: سرعت شلیک آن کاهش یافته و قیمت آن 50 اعتبار افزایش یافته است.

گزینه های توانایی

این پچ علاوه بر تغییرات تعادلی، برخی بهبودهای کیفیت زندگی را نیز برای Valorant به ارمغان می آورد. یکی از قابل توجه ترین تغییرات، اضافه شدن گزینه ضامن برای توانایی های خاصی مانند Recon Bolt Sova و Alarmbot Killjoy است. این گزینه به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با فشار دادن همان دکمه، یک قابلیت را به جای فشار دادن یک دکمه جداگانه برای غیرفعال کردن آن، روشن و خاموش کنند.

این وصله همچنین با رابط جدیدی که به بازیکنان امکان می‌دهد اندازه، رنگ و کدورت خطوط متقاطع خود را سفارشی کنند، برای بازیکنان آسان‌تر می‌شود. این وصله همچنین بهبودهایی در فروشگاه درون بازی ایجاد کرد و خرید آیتم ها و پیمایش در رابط را آسان تر کرد.

 

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز