چگونه نام مستعار خود را در Valorant تغییر دهیم

نام مستعار در Valorant (معروف به Riot ID، نام کاربری) هنگام ثبت حساب Riot تنظیم می شود. اغلب کاربران می خواهند نام مستعار خود را در Valorant تغییر دهند و هیچ چیز پیچیده ای در مورد تغییر آن وجود ندارد. تنها هشدار این است که شما می توانید نام مستعار و برچسب خود را بیش از هر 30 روز یک بار تغییر دهید.

ایجاد تغییر

  1. به وب سایت بروید https://account.riotgames.com/. با وارد کردن شناسه و رمز عبور فعلی Riot وارد سیستم شوید. سیستم ممکن است درخواست تأیید حساب کند. سپس یک ایمیل حاوی کد فعال سازی دریافت می کنید که باید آن را در فیلد موجود در وب سایت وارد کنید.
  2. سپس به صفحه تنظیمات هدایت می شوید، جایی که باید منوی "RIOT ID" را انتخاب کنید.
  3. در قسمت "New RIOT ID" نام مستعار منحصر به فرد مورد نظر را وارد کنید که در همه بازی های Riot نمایش داده می شود. همچنین با استفاده از نام مستعار شما، سایر کاربران می توانند شما را به عنوان یک دوست اضافه کرده و شما را به بازی های مشترک دعوت کنند.
  4. در قسمت "#" هشتگ چهار رقمی جدیدی را که خودتان ایجاد کرده اید وارد کنید. یا بر روی پیوند "تصادفی" زیر کلیک کنید و سیستم به طور خودکار یک عدد تصادفی ایجاد می کند.
  5. سپس بر روی "ارسال" کلیک کنید.

تغییر نام موفق با نامه ای به آدرس ایمیل شما نشان داده می شود.

دفعه بعد فقط پس از یک ماه انتظار می توانید نام مستعار خود را تغییر دهید.

بنابراین، اگر در ایجاد موفقیت آمیز نام مستعار شک دارید، می توانید برای کمک به یک ژنراتور مراجعه کنید. این لینک را دنبال کنید https://nick-name.ru/ru/generate/، پارامترهای تولید مورد نیاز را تنظیم کنید:

  • حرف اول نام مستعار؛
  • شخصیت ها؛
  • نوع ژنراتور را انتخاب کنید

در مرحله بعد، روی دکمه "تولید" کلیک کنید و اسکریپت با هر کلیک یک گزینه نام مستعار جدید ارائه می دهد.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز