بارگذاری بی نهایت و فریز کردن در صفحه بارگیری در Valorant - نحوه رفع خطا

اگر با Valorant منجمد روی صفحه مواجه شدید یا متوجه بارگذاری نامحدود شدید، مطمئناً به شما کمک می کنیم تا راه حل مورد نیاز خود را پیدا کنید.

در این راهنما، تنظیمات مختلفی را برای شما شرح می دهیم که منجر به عملکرد عادی شوتر Valorant در رایانه شخصی شما می شود. برای آشنایی با بارگذاری نامحدود و توقف در صفحه بارگیری در یک تیرانداز، و علاوه بر این، در مورد نحوه اصلاح این خطا، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

خوشبختانه، اگر در شوتر Valorant روی صفحه بارگیری گیر کرده اید، راه حل های زیادی وجود دارد. با این حال، توجه داشته باشید که اگر سرور در حال حاضر تحت تعمیر و نگهداری باشد، احتمالاً همچنان در این صفحه گیر خواهید کرد. به شما توصیه می کنیم قبل از انجام یکی از تنظیمات زیر مطمئن شوید که تیرانداز مورد نظر به هیچ وجه برای تعمیر و نگهداری از کار افتاده نیست. اگر سرورهای Valorant کار نمی کنند، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که منتظر بمانید تا کار کنند.

در مرحله بعد، ما لیستی از راه حل های مختلف را گردآوری کرده ایم که به اکثریت کمک کرده و در واقع توسط بازیکنان در شماره Valorant در HYPERLINK آزمایش شده است. اساسی ترین کاری که باید انجام دهید این است که تیرانداز و/یا دستگاه را مجددا راه اندازی کنید. سپس طبق لیست:

  • اتصال اینترنت خود را دوباره بررسی کنید.
  • بازی را حذف و دوباره دانلود کنید و Riot Vanguard (سعی کنید دوباره آن را روی هارد دیگری نصب کنید).
  • Valorant را به عنوان یک مدیر باز کنید (Valorant را ببندید، روی نماد سرگرمی کلیک چپ کنید -> "Properties" -> "Compatibility" -> کادر "این برنامه را به عنوان مدیر اجرا کنید" را علامت بزنید).
  • داده های "manifest.txt" را پاک کنید، سپس فایل هایی با نام "Manifest Debug" و همچنین "Manifest_No" را پاک کنید.
  • در League of Legends ثبت نام کنید، از سیستم خارج شوید و وارد Valorant شوید.

اگر هیچ یک از توصیه های بالا با بارگذاری و فریز نامحدود در صفحه بارگذاری در شوتر Valorant به هیچ وجه به شما کمک نکرده است، باز هم ممکن است به این دلیل باشد که بازی در حال حاضر در دسترس نیست زیرا سرورها در حال تعمیر هستند یا وجود دارد. برخی از مشکلات با شبکه اینترنت شما وجود دارد. ممکن است فقط لازم باشد چند دقیقه صبر کنید تا تیرانداز در رایانه مانند قبل شروع به کار کند.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز