شورش بازی

Riot Games یکی از شرکت های پیشرو در صنعت بازی های ویدیویی است که بازی هایی با فضایی منحصر به فرد و گرافیکی با کیفیت تولید می کند. این شرکت در سال 2006 در لس آنجلس، کالیفرنیا تأسیس شد و در حال حاضر زیرمجموعه Tencent Holdings Limited، یک شرکت رسانه ای چینی است که در خدمات اینترنتی و برنامه های تلفن همراه فعالیت می کند. این دقیقاً شرکتی است که بازی مورد علاقه ما - یک تیرانداز آنلاین - را توسعه داده است ارزش گذاری.

شورش بازی

Riot Games به دلیل پروژه شاخص خود - بازی آنلاین League of Legends (LoL) مشهور است. این یک بازی چند نفره است که در آن بازیکنان می توانند در یک عرصه مجازی با یکدیگر مبارزه کنند. این بازی در سراسر جهان محبوبیت زیادی به دست آورده است و در حال حاضر یکی از محبوب ترین بازی های MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) است.

با این حال Riot Games بازی های دیگری را نیز توسعه می دهد. در سال 2020، این شرکت همچنین پروژه Valorant را منتشر کرد، یک تیرانداز تاکتیکی با عناصر MOBA. برخلاف League of Legends، Valorant به بازیکنان این امکان را می‌دهد که شخصیت‌ها را در زمان واقعی کنترل کنند، بر اساس مهارت‌ها و تاکتیک‌های خود تصمیم بگیرند و به جای میدان مسابقه در مکان‌های خیابانی بجنگند.

یکی از ارزش های اصلی Riot Games حمایت از جامعه بازی است. این شرکت در تلاش است تا تجربه بازی را بهبود بخشد، به طور منظم بازی را به روز می کند و محتوای جدیدی را منتشر می کند تا جامعه بازی را راضی کند و توجه آن را حفظ کند. علاوه بر این، Riot Games از بسیاری از سازمان ها و ابتکارات خیریه حمایت می کند و از این طریق به جامعه کمک می کند و مسئولیت خود را در قبال جامعه نشان می دهد.

Riot Games همچنین به طور فعال از ورزش های الکترونیکی پشتیبانی می کند و مسابقات League of Legends را سازماندهی می کند. تورنمنت‌های بزرگی مانند لیگ آو لجندز قهرمانی جهانی میلیون‌ها تماشاگر را از سرتاسر جهان جذب می‌کنند و جوایز استخرها می‌توانند به چندین میلیون دلار برسد.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز