VALORANT - تغییرات در پچ 6.05

VALORANT یک بازی تیراندازی اول شخص محبوب است که توجه گیمرهای سراسر جهان را به خود جلب کرده است. با به‌روزرسانی‌ها و اصلاحات مکرر، بازی همچنان به تکامل خود ادامه می‌دهد و محتوا و ویژگی‌های جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. این بار تغییرات آپدیت جدید باعث بروز رسانی و بهبود گیم پلی، سیستم ارتباطی و عملکرد خود گیم پلی شده است.

پچ Valorat 6.05

چه خبر - نمایندگان

GEKKO

اکنون صدا حتی بهتر شده است - گزینه های جدیدی برای صداهای انفجار اضافه شده است، جلوه های صوتی برای لخته های پلاسما بهبود یافته است. این کار تعیین محل پرواز - به سمت شما یا به سمت یک متحد - آسان تر می کند.

بازی همچنین شامل یک لحظه بصری از نحوه برداشتن توپ ها و رساندن این اکشن به فینال است. خود توپ ها پیشرفت های بصری دریافت کرده اند (تغییر حیوانات خانگی دشمن اکنون قابل مشاهده است).
عملکرد (مورد تنظیمات) اکنون دارای شاخص «در انتظار پاسخ GPU» است تا به بازیکنان کمک کند بفهمند که کارت گرافیک چه زمانی مشغول پردازش رشته‌ها است.
تعداد زیادی از خطاهای فرمت های مختلف نیز حذف شدند. می توانید کل لیست آنها را در وب سایت رسمی مشاهده کنید یا بعد از آپدیت Valorant آن را با بازی خود بررسی کنید!

تغییرات در کیفیت زندگی

این پچ همچنین چندین تغییر کیفی را برای بازی به ارمغان می آورد، از جمله:

حالت تماشاگر:

حالت تماشاگر بهبود یافته است و به تماشاگران اجازه می دهد HUD را تغییر دهند و دوربین را به طور موثرتری کنترل کنند.

ویژگی های اجتماعی:

ویژگی های اجتماعی از جمله امکان مشاهده بازیکنان اخیر و اضافه کردن آنها به لیست دوستان به بازی اضافه شده است.

فرایند بازی

مشکل دکمه وارد کردن تنظیمات دید را حل کرد اگر پروفایل های دید بیشتری اضافه کرده بودید (منظره غیرفعال شد). حداکثر تعداد پروفیل 15 عدد می باشد.
حالا بازیکن نمی تواند با خمیدن و پریدن از آسیب های دوره ای منطقه جلوگیری کند.

 

 

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز