VALORANT - تغییرات در پچ 6.07

امروز به برخی از اخبار جدید، اما مرتبط در دنیای بازی های Valorant اشاره خواهیم کرد - یعنی تغییراتی که در پچ 6.07 در انتظار بازیکنان است.

پچ شجاعانه 6.07

نماینده جدید: KAY/O

اولین مورد مهم اضافه شده به بازی در پچ 6.07، معرفی عامل جدید KAY/O است. KAY/O یک ربات رزمی با مهارت هایی است که به او اجازه می دهد توانایی های دشمن را از کار بیاندازد، موقعیت های آنها را آشکار کند و آسیب قابل توجهی وارد کند.

علاوه بر افزودن یک عامل جدید، عوامل قدیمی نیز قابلیت های جدیدی دریافت کردند. با بررسی کامل این تغییرات، می‌توانید همین الان بازی آنلاین را خودتان بازی کنید.

تغییرات اسلحه

پچ 6.07 همچنین تعدادی از تغییرات تعادل سلاح را معرفی می کند. Stinger با دقت و آسیب کاهش یافته است، و Guardian با دقت بیشتر و کاهش عقب نشینی ضربه خورده است. اپراتور نیز عصبی شده است: مدت زمان محدوده افزایش یافته و سرعت حرکت در حین scoped کاهش یافته است.

نوآوری در نقشه ها

و مهمترین بخش تغییر در پچ 6.07 معرفی تعدادی پیشرفت به کارت های بازی است. به عنوان مثال، بخش میانی اسپلیت مجدداً طراحی شده است تا مهاجمان را راحت‌تر به سمت مدافعان سوق دهند، و A concourse در Breeze کاهش یافته است تا مدافعان راحت‌تر از آن دفاع کنند.

اشتباهات اصلاح شده

عوامل

  • وقتی اشیا و غیره دنباله شات آبی تنظیم مجدد می شود. از پورتال عبور کنید این جلوه بصری اکنون فقط برای متحدان قابل مشاهده است.

فرآیند بازی

  • رفع اشکالی که به دلیل از بین رفتن بسته ها، عوامل انتقال از راه دور بر روی مینی مپ دیده می شدند، حتی اگر دور از دید باشند.
  • مشکلی را برطرف کرد که در آن نقاط برجسته بازیکن حتی زمانی که تنظیمات Hide Outline و Highlights فعال بود قابل مشاهده بود.
  • مشکلی در نقشه کوچک که در آن هنگام فعال کردن مهارت‌هایی مانند Phoenix's Inferno (C)، Viper's Toxic Veil (E) و Harbor's Crest (E) موانع به درستی ظاهر نمی‌شوند، برطرف شد.
برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز