در میان ایالات متحده برای کامپیوتر

خط داستانی اصلی و طراحی آن و همچنین شخصیت‌های ظاهر غیرمعمول Among US، توجه گیمرها را به خود جلب کرد و به بازی چند نفره مرتبط و محبوبیت بخشید. می توانید آن را در تلفن هوشمند و پس از آن در یک دستگاه رایانه پخش کنید دانلود از میان به عنوان بر روی کامپیوتر. نسخه رسمی برنامه برای ویندوز پرداخت و از طریق استریم توزیع می شود، اما به دلیل برنامه شبیه سازی یک دستگاه اندرویدی می توانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

درباره طرح

طرح در یک سفینه فضایی با مشارکت فضانوردان کارتونی توسعه می یابد. همه آنها ظاهر یکسانی دارند و فقط از نظر رنگ متفاوت هستند. شخصیت اصلی که توسط بازیکن کنترل می شود، باید نقش یک خدمه ساده و نقش یک خائن را بازی کند. این بازی دارای تنظیمات زیادی است که به شما امکان می دهد پارامترهای مشاهده، تعداد بازیکنان و خائنان را تعیین کنید. ویژگی متمایز یک بازی چند نفره این است که بازیکنان حق انتخاب نقش را ندارند. وضعیت شخصیت اصلی قبل از هر جلسه بازی در حالت تصادفی انتخاب می شود.

نقش خائن

وظیفه خائن این است که کل تیم را نابود کند. به گفته توسعه دهنده، این ماموریت می تواند طبق یکی از سه طرح زیر تکمیل شود:

  • ردیابی اعضای منفرد خدمه و از بین بردن آنها - فقط در صورتی می توان برنده شد که همه نابود شوند.
  • سازماندهی خرابکاری - اگر تیم مشکل را برطرف نکند، پیروزی به حساب می آید.
  • به شخصیت ها القا کنید که باید علیه یکدیگر رای دهند.

نقش خدمه

اگر یک بازیکن سرنوشت بازی در نقش یک خدمه ساده را داشته باشد، باید لیستی از وظایف را که توسط برنامه در قالب فردی جمع آوری شده است، تکمیل کند. هدف خدمه یافتن خائن است.

اگر در طول بازی جسد یکی از خدمه کشف شد، باید به همه اعلام شود و پس از آن رای گیری آغاز می شود. همچنین می توان با فشار دادن یک دکمه شروع به کار کرد. شایان ذکر است که یک خائن نمی تواند وظایف را انجام دهد. بر اساس این ویژگی می توان آن را محاسبه کرد. اگر اعضای آن موفق به شناسایی خائن شوند یا اگر همه وظایف را انجام دهند، خدمه برنده می شود.

یافته ها

طراحی رنگارنگ در قالبی غیر معمول و طرح جذاب بازی باعث محبوبیت آن شد. گیمرها به انتخاب تصادفی قالب بازی علاقه مند هستند، زیرا قبل از شروع جلسه نمی دانند چه کسی خواهند بود - خائن یا خدمه. در هر صورت با Among US می توانید اوقات خوشی داشته باشید و از گیم پلی آن لذت ببرید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز