شبح

نوعتفنگ تهاجمی
هزینه2900 واحد
فروشگاه30 در هر کلیپ
90 اضافه
ضربه زدن به دیوارهامتوسط

انواع آتش سوزی

اصلی

  • خودکار
  • سرعت شلیک 11 شلیک در ثانیه

اختیاری

  • بزرگنمایی x1.25
  • 9.9 شات در ثانیه

خسارت

فاصله سپاه سر پاها
0 15 متر 39 156 33
15 30 متر 35 140 30
30 50 متر 31 124 26

 

شرح

فانتوم یک تفنگ تمام اتوماتیک است که 2900 اعتبار قیمت دارد. آسیب گلوله کمتری نسبت به همتای خود یعنی Vandal وارد می کند، اما با دقت بالاتر از حد متوسط، گسترش کم، سرعت آتش بالا و سرکوبگر آن را جبران می کند.

فانتوم مجهز به سرعت بالای آتش و یک سرکوب کننده است که آن را برای کمین بسیار مفید می کند، زیرا در فاصله نزدیک یک ضربه سر منجر به مرگ فوری می شود. در فواصل طولانی این 6 ضربه به پاها، 5 ضربه به بدن و 2 ضربه به سر است.

فانتوم به دلیل هزینه بالاتر نسبت به اسلحه های اس ام جی یا سایر تفنگ ها معمولاً در مهمات اسلحه استفاده می شود. ADS برای حفظ موقعیت ها و کاهش بیشتر پس زدگی و گسترش بسیار عالی است و آن را به یک تفنگ تمام اتوماتیک بسیار دقیق تبدیل می کند.

پوسته ها

پادشاهی

پادشاهی

گالری-فانتوم

گالری

فانتوم راش

هجوم بردن

اسمیت فانتوم

کوبیدن

فانتوم بهمن

بهمن

فانتوم منشوری

منشور

اونی فانتوم

اونی

فانتوم اسپلاین

اسپیلین

Valorant go جلد 1

Valorant go جلد 1

سرزمین عجایب زمستان

سرزمین عجایب زمستان

طراحی فانتوم ترکیبی از Heckler & Koch HK433 و FN SCAR-H. این مدل شامل یک محافظ دستی بسیار مشابه، دسته شارژ و گیرنده مشتق شده از HK433 است، و این مجله کپی مستقیم مجله SCAR-17 اختصاصی خود FN است. به نظر می رسد که سهام بر اساس استوک Magpul MOE Rifle است.

جالب اینجاست که سه نمایش مختلف از فانتوم در بازی وجود دارد. نماد killfeed تصویری از یک سلاح کاملاً متفاوت است، در حالی که نمودار منوی خرید فانتوم را بدون سرکوبگر و در عوض دارای یک مخفی کننده فلاش سه شاخه (همانطور که در SCAR-H کارخانه مشاهده می شود) نشان می دهد.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز