خرابگر

نوعتفنگ تهاجمی
هزینه2900 واحد
فروشگاه25 در هر کلیپ
90 اضافه
ضربه زدن به دیوارهامتوسط

انواع آتش سوزی

اصلی

  • خودکار
  • سرعت شلیک: 9,25 گلوله در ثانیه

اختیاری

  • افزایش دقت تیراندازی
  • بزرگنمایی x1.25
  • سرعت شلیک: 8.32 شلیک در ثانیه

خسارت

برخلاف سایر تفنگ های تهاجمی بازی، Vandal در هر فاصله ای همان آسیب را دارد

فاصله سپاه سر پاها
هر 39 156 33

شرح

وندال یک تفنگ تمام اتوماتیک است که 2900 اعتبار قیمت دارد. این آنالوگ است شبح، و به دلیل DPS بالا در هر محدوده ای منحصر به فرد است. او به دلیل توانایی اش در کشتن حریفان با یک ضربه سر در تمام محدوده ها فوق العاده کشنده است. مانند سایر تفنگ‌ها، می‌توانید مناظر (ADS) را به سمت پایین هدف قرار دهید تا به بهای کاهش سرعت آتش، گسترش را کاهش دهید.

Vandal تمام اتوماتیک گسترش و پس زدن بالاتر را برای محدوده آسیب خطی قربانی می کند. بدون توجه به فاصله، او همیشه با پنج گلوله به پاها، چهار گلوله به بدن و یک گلوله به سر خواهد کشت.

Vandal به دلیل قیمت بالایی که دارد بیشتر در راندهای آتش (راندهایی که هر دو تیم پول دارند) استفاده می شود. Vandal's ADS می تواند برای نگه داشتن یک هدف با کاهش پس زدن و گسترش سلاح استفاده شود و می تواند با آسیب شدیدی که وندال می تواند از راه دور وارد کند ترکیب شود.

پوسته ها

DOT EXE

DOT EXE

خرابکار hivemind

Hivemind

ساکورا وندال

ساکورا

خرابکار بهمن

بهمن

وندال نفس

نفس

خرابکار ریور

دزدی

خرابکار نخست

نخستین

خرابکار elderflame

الدرفلیم

نام وندال "AR-762" نشان می‌دهد که برای کارتریج‌های کالیبر 30 مانند 7,62x39mm یا بزرگتر 7,62x51mm ناتو ساخته شده است، اما به احتمال زیاد مشتق شده از 7,62x39 است. به انحنای قابل توجه مجله وندال توجه کنید که از طراحی اثبات شده در اکثریت قریب به اتفاق مجلات 7,62×39 پیروی می کند.

طرح وندال بر اساس چندین تفنگ مبتنی بر سکوی کلاشینکف است. طراحی کلی تحت تاثیر تفنگ تهاجمی AK آلفا کلاشینکف ایالات متحده قرار گرفت و شکل لبه های اریب چاه و ماشه، محافظ ماشه، دسته شارژ، محافظ دستی، بلوک گاز و سرکوبگر فلاش را در نظر گرفت. دستگیره تپانچه، پوشش گرد و غبار و آداپتور استوک از اتاقک IWI Galil ACE با ابعاد 7,62x39 الهام گرفته شده است، استوک یک استوک Magpul UBR است، و دید عقب و دید جلو همراه با بلوک گاز بر اساس AKS-74U ساخته شده است. ترمز پوزه نیز بسیار شبیه به ترمز استاندارد AK-74 است.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز