طیف

نوعمسلسل دستی
هزینه1,600 واحد
فروشگاه30 در هر کلیپ
90 در انبار
ضربه زدن به دیوارهامتوسط

انواع آتش سوزی

اصلی

  • خودکار
  • سرعت شلیک: 13,33 شلیک در ثانیه

اختیاری

  • زوم فوق العاده x1,15
  • افزایش دقت
  • سرعت شلیک: 12 شلیک در ثانیه

خسارت

فاصله سپاه سر پاها
0 - 20 متر 26 78 22
20 - 50 متر 22 66 18

Spectre یک مسلسل ارزان قیمت است که شکاف سلاح اصلی صاحب خود را می گیرد. مجهز به صدا خفه کن است که برد مشخصات صدای سلاح را کاهش می دهد. در مقایسه با استینگر، به طور قابل توجهی دقیق تر است، ضربات به طور قابل توجهی کمتری دارد، توانایی کمی بیشتر در نفوذ روی جلد دارد، و ظرفیت مجله بزرگتر (30 در مقابل 20) دارد. با این حال، آسیب کمی کمتر آن در هر شلیک و کاهش سرعت شلیک، قدرت کلی آن را از نظر آماری پایین‌تر می‌کند.

اگر تیم شما پول نقد را در اختیار داشته باشد، این سلاح یک خرید قدرت مفید است و در فاصله نزدیک، به ویژه در برابر اهداف غیر زرهی، به طور قابل توجهی موثر است. صدای شلیک گلوله آن نیز می تواند برای حمله به دشمنان مفید باشد، زیرا بازیکنان کمتر حواسشان ممکن است به شلیک های شما توجه نکنند. با این حال، از آنجایی که بازیکنان به تفنگ‌های آسیب بالاتر می‌رسند، بعداً در بازی کارایی خود را از دست می‌دهد، جایی که نقش آن توسط تفنگ تهاجمی فانتوم بهتر ایفا می‌شود، که مانند Spectre سرکوب می‌شود و به عبارت دیگر می‌تواند دشمنان را در یک شلیک بکشد. در سر (با فرض اینکه هدف نقطه زره کافی نداشته باشد)، و برد موثر بسیار طولانی تری با قابلیت نفوذ بهتر دارد.

پوسته ها

پادشاهی

پادشاهی

Hivemind

Hivemind

محدب

محدب

بهمن

بهمن

منشور

منشور

اسپیلین

اسپیلین

نخستین

Radiant Crisis 001 Spectre

Radiant Crisis 001 Spectre

شبح آرامش

شبح آرامش

 

به نظر می رسد طراحی کلی Spectre بر اساس آن باشد SIG MPX، با دید دیوپتر، دید جلو و لوله خمیده در بالای قسمت جلو از H&K MP5 و محافظ دست بر اساس H&K G36C.

Ghost در کنار Bulldog در تریلر League PsyOps نمایش داده شد.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز