بازی های پولی چرا ارزش دانلود بازی های کامپیوتری برای پول دارد؟

گیمرهای مدرن به طور مرتب بازی های جدید را در رایانه خود دانلود می کنند. برخی از آنها ترجیح می دهند آنها را به صورت رایگان دریافت کنند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند آنها را با پول خریداری کنند. برای این کار از سایت های تخصصی استفاده می کنند. به عنوان مثال، مانند STEAMPLAY. با استفاده از لینک می توانید آن را پیدا کنید. این منبع به طور مرتب تبلیغات مختلفی را راه اندازی می کند که به شما امکان می دهد بازی را با قیمت بسیار پایین خریداری کنید.

چرا باید بازی ها را با هزینه بخرید؟

علیرغم اینکه تعداد زیادی خدمات رایگان برای دانلود بازی ها وجود دارد، هنوز هم تعداد زیادی از کاربران به پلتفرم های پولی روی می آورند. چندین دلیل برای این وجود دارد.

پرداخت تضمین دریافت کالا با کیفیت خوب است. علاوه بر این، در صورت نارضایتی کاربران، پلتفرم ها امکان بازپرداخت وجه را نیز فراهم می کنند.

روند خرید بازی در چنین خدماتی پیچیده نیست. پرداخت را می توان به هر روشی مناسب انجام داد. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد عملکرد سایت می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

کاربران عادی این سرویس از انواع پاداش ها و تخفیف ها استفاده می کنند. این باعث صرفه جویی در هزینه می شود. علاوه بر این، چنین پلتفرم‌های معاملاتی اغلب یک سیستم انباشته از تخفیف‌ها را معرفی می‌کنند که تمام خریدهای موجود در سایت را خلاصه می‌کند.

در کشور ما هنوز صنعت بازی های رایانه ای در سطح مناسبی توسعه نیافته است. کاربران اغلب به محصول بازی که خریداری می کنند اهمیت نمی دهند. آنها هیچ تفاوتی بین نسخه مجاز بازی و نسخه دزدی نمی بینند.

به عنوان مثال، در ایالات متحده، وضعیت کاملا متفاوت است. در آنجا، کاربران ترجیح می دهند پول خود را در محصولات سرمایه گذاری کنند و آنها را به عنوان چیزی ارزشمند خریداری کنند. گیمرهای آمریکایی همیشه آماده به نمایش گذاشتن کتابخانه بازی خود هستند که با پول قابل توجهی خریداری شده است.

هنگام خرید نسخه غیرقانونی یک بازی، کاربران به ندرت به این فکر می کنند که چنین مرحله ای برای دستگاه رایانه آنها چه معنایی دارد. ویروس های دانلود شده با بازی رایج ترین مشکل هستند.

بنابراین توصیه می کنیم دانلود کنید شجاع از وب سایت ما

دلایل اصلی برای خرید بازی های دارای مجوز

دلایل اصلی که گیمرها را به خرید محتوای پولی ترغیب می کند موارد زیر است:

  • ارائه پشتیبانی از توسعه دهندگان؛
  • فرآیند به روز رسانی ساده؛
  • در دسترس بودن همه گزینه ها، همه عملکردها.

به روز رسانی محتوای دارای مجوز بسیار ساده تر است. می توانید حالت دانلود خودکار آپدیت را در تنظیمات انتخاب کنید و آن را به طور کامل فراموش کنید. نسخه های دزدان دریایی بازی باید به صورت دستی به روز شوند.

علاوه بر این، شایان ذکر است که قیمت تمام شده محصول اغلب زیاد نیست. بنابراین، پرداخت 200-300 روبل به سازندگان و لذت بردن از یک بازی با کیفیت آسان تر از دانلود یک محصول از یک سایت نامفهوم است و مشکلات زیادی برای دستگاه شما ایجاد می کند.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز