Razer - بهترین محصولات برای گیمرهای Valorant

شرکت Razer دستگاه های باکیفیت را برای علاقه مندان به بازی های رایانه ای تولید و به فروش می رساند. توجه ویژه ای باید به صفحه کلید، موس و هدفون شود.

موش

انواع مختلفی از این دستگاه ها برای فروش موجود است. موس های بی سیم Razer به قدری سریع هستند که تشخیص آن ها از موس های سیمی سخت است. حداقل تأخیر، پاسخ با سرعت بالا و حرکات نرم به شما امکان می دهد در سخت ترین نبردها پیروز شوید. به طور جداگانه، شایان ذکر است که دکمه‌ها و نور پس‌زمینه قابل تنظیم جداگانه هستند. در صورت تمایل، می توانید آن را خاموش کنید یا سطح روشنایی را تغییر دهید.

کیبورد

صفحه کلیدهای کاملا بی سیم شما را از سیم های غیر ضروری نجات می دهند و فضای آزاد بیشتری ایجاد می کنند. یک ماوس بی سیم را می توان مستقیماً به صفحه کلید متصل کرد. این دستگاه دارای طراحی ارگونومیک با نور پس زمینه قابل تنظیم است. در تولید از ریخته‌گری دوگانه استفاده شد، بنابراین کلیدها ظاهر اصلی خود را برای مدت طولانی حفظ می‌کنند و رنگ به دلیل استفاده فعال از بین نمی‌رود.

هدفون

این هدست فناوری همه جانبه را به سطح کاملا جدیدی می برد. هدفون بی‌سیم مجهز به یک فناوری هوشمند منحصربه‌فرد است که به لطف آن گیمر می‌تواند به صورت لمسی انفجار پوسته‌ها و سر و صدای هواپیماهایی را که در حال پرواز هستند، احساس کند. فریم هدفون از آلومینیوم ساخته شده است که طول عمر دستگاه را تضمین می کند. عایق صوتی باکیفیت به شما کمک می‌کند که با سر و صدای اضافی حواس‌تان پرت نشود و پدهای گوش خنک‌کننده باعث کاهش گرما در طول یک نبرد شدید می‌شود.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز