3 بازی مدرن واقعا افسانه ای

بازی‌های افسانه‌ای تک‌تک‌هایی هستند، مرواریدهای واقعی و الماس‌های این صنعت که آزمون زمان خود را پس داده‌اند، اما همچنان مرتبط و مورد تقاضا هستند. چنین بازی هایی از هیچ چیز نمی ترسند: آنها همیشه یک ارتش وفادار از طرفداران دارند. هر کدام از این بازی‌ها میلیون‌ها نسخه فروخته‌اند، اما همچنان در رتبه‌بندی‌ها و جدول محبوبیت در فروشگاه‌ها قرار دارند. در زیر در مورد بازی های افسانه ای صحبت خواهیم کرد که هر گیمری که به خود احترام می گذارد باید بازی کند. اما فراموش نکنید شجاع این بهترین بازی است!

The Elder Scrolls 5: Skyrim

بازی ای که نیازی به ارائه و توضیحات جداگانه ندارد. این یک افسانه زنده واقعی است که هنوز هم بسیار محبوب و مورد تقاضا است. این پروژه در سال 2011 منتشر شد و از آن زمان تقریباً به تمام پلتفرم های بازی منتقل شده است. "Skyrim" یک زندگی کامل است که می توان در مقابل یک مانیتور کامپیوتر زندگی کرد. دنیای باز بزرگ و متنوعی وجود دارد که پر از اسرار و راز است. طرح جالبی که بازیکن را با انتخاب های سختی روبرو می کند. به سادگی تعداد زیادی فرصت و راه های مختلف برای گذراندن وقت خود با علاقه وجود دارد. به عنوان مثال، در اینجا می توانید خانه خود را بدست آورید و فرزندانی را به فرزندی قبول کنید، یا می توانید تبدیل به یک خون آشام واقعی شوید.

GTA 5

آخرین قسمت سریالی در حال حاضر در یکی از معروف ترین فرنچایزهای بازی در صنعت، علاوه بر رایانه شخصی، نسخه ای برای گوشی های هوشمند اندرویدی نیز وجود دارد، صفحه دانلود GTA 5. تریلر جنایی سوم شخص به طور مداوم یکی از بهترین ها باقی مانده است. بازی های خریداری شده، اگرچه در حال حاضر کاملا قدیمی است. این محبوبیت پروژه با یک حالت آنلاین بسیار توسعه یافته و هیجان انگیز توضیح داده می شود که دائماً با محتوای جدید به روز می شود. در غیر این صورت، این یک بازی فوق‌العاده بزرگ و توسعه‌یافته است که در آن حتی نیازی به انجام ماموریت‌های داستانی نیست: اینجا از قبل سرگرم‌کننده است و همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد.

دارک سولز (سریال)

مجموعه ای از بازی های اکشن سوم شخص هاردکور با عناصر RPG که ثابت کرد بازی های چالش برانگیز همچنان مورد تقاضا و برای عموم جذاب هستند. در حال حاضر می‌توانیم این فرنچایز را افسانه‌ای بنامیم، زیرا هیچ‌کس هنوز چیزی شبیه به آن ایجاد نکرده است. همه قسمت ها در یک دنیای فانتزی تاریک اتفاق می افتد. طرح محلی از طریق توصیف ناگهانی از اشیاء و اظهارات نادر از شخصیت های دیگر ارائه می شود. ویژگی اصلی بازی نبردهای بسیار سختی است که هر اشتباهی می تواند کشنده باشد. نبرد با باس ها داستان متفاوتی است، زیرا شما باید رویکرد خود را نسبت به هر یک پیدا کنید و اغلب باید بمیرید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز