مامور سیج

سیج یکی از شخصیت های زن بازی Valorant با اسم رمز Thorn است که امنیت تیم را در جنگ تامین می کند. Sage که از انگلیسی ترجمه شده است به معنای "حکیم" است. او را می توان به عنوان یک شخصیت نقش مکمل طبقه بندی کرد که به عوامل آماده جنگ کمک می کند تا به اهداف خود برسند. وظیفه اصلی سیج مهار هجوم دشمن و همچنین شفا و حتی احیای اعضای تیمش است. با این حال، این بدان معنا نیست که او نمی تواند به طور موثر مبارزه کند.

حکیم

بیوگرافی

مانند اکثر مبارزان بازی، سیج یک مامور نسبتاً غیرمعمول با ویژگی های خاص خود و بیوگرافی جالبی است که برخی از حقایق آن را به شما معرفی می کنیم:  

  • نام واقعی: لین ینگ وی.
  • کشور - چین
  • از نژاد درخشنده.
  • نقش - نگهبان (محافظ).

در بازی Valorant، دختر به عنوان یک شفا دهنده عمل می کند و هم در دفاع و هم در حمله موثر است، بنابراین سیج بازیکن ارزشمندی است که می تواند متحدان خود را به پیروزی برساند.

ظاهر نماینده

این دختر ظاهر آسیایی جذابی دارد - یک زیبایی چشم قهوه ای اصالتاً اهل چین با موهای بلند مشکی که در دم اسبی بلند جمع شده است. سیج همچنین چتری هایی به پهلو می پوشد که زیر چانه او می افتد. او دارای ویژگی‌های صورت ایده‌آل، قد متوسط ​​و بدنی متناسب و ورزشی است، با این حال، همانطور که شایسته یک جنگجوی واقعی است. این شخصیت از بازی ویدیویی Valorant نه تنها به دلیل مهارت های خود، بلکه به دلیل ظاهر اصلی اش مورد علاقه بسیاری از بازیکنان قرار گرفت و به همین دلیل طرفداران بسیاری از نقاشی های هنری Sage را خلق کردند.

توانایی های شخصیت

سیج یک عامل منحصر به فرد است زیرا توانایی های او هم در جهت محافظت و بهبود اعضای تیم و هم در ضد حمله موثر است. بسیاری از مردم اهمیت این جنگنده را دست کم می گیرند. بسیار مهم است که اجازه ندهید او در طول نبرد بمیرد، زیرا زندگی متحدان به آن بستگی دارد. بیایید به توانایی های Sage در بازی Valorant نگاه کنیم:

مهارت منفعل:

  • سد ORB - به شما این امکان را می دهد که یک مانع از یخ قرار دهید که در پشت آن می توانید از دشمنان پنهان شوید و به سمت آنها شلیک کنید. بسیاری از مردم نمی دانند، اما دیوار یخی را می توان 180 درجه چرخاند. علاوه بر این، می توانید آن را در زیر خود نصب کنید، یعنی سیدس در بالای مانع باشد.
  • کره آهسته (آرام ORB) - پس از پرتاب، کره در محلی که فرود آمده شکسته می شود و یک میدان ویژه ایجاد می کند و شعاع نسبتاً زیادی را می گیرد. سرعت بازیکنان نزدیک را کاهش می دهد. آنها باید منتظر بمانند تا سطح یخی ذوب شود یا باید به آرامی در امتداد آن قدم بردارند و در نتیجه خود را تسلیم کنند، زیرا یخ از پله های آنها ترقه می خورد.

مهارت امضا:

  • محدوده درمان (شفا ORB) - این یکی از مهم ترین مهارت های پایه سیج است که مخالفان او را دوست ندارند، زیرا به او اجازه می دهد تا متحدان ارزشمندی را که می توانند نتیجه نبرد را تعیین کنند، درمان کند. شما باید کره را به سمت یکی از اعضای تیم مجروح که نیاز به بهبودی دارد بگیرید و "آتش" را فشار دهید. مزیت این است که می توان این کار را در حالی انجام داد که کاملاً از فرد مجروح دور است. پس از این، سلامت او به تدریج شروع به بهبود می کند. همچنین، هنگامی که زخمی می شود، عامل می تواند خود را درمان کند.

مهارت نهایی:

  • رستاخیز - بهترین توانایی سیج برای استفاده از آن، باید بازیکن تیم فوت شده را نشانه بگیرید و "آتش" را فشار دهید. تقریباً بلافاصله شخصیت با سلامت کامل به زندگی باز می گردد و می تواند وظیفه خود را به پایان برساند. شما باید رستاخیزها را صرف عوامل بسیار مهم کنید. اما قبل از استفاده از آن، مهم است که مطمئن شوید هیچ مخالفی در نزدیکی آن وجود ندارد.

نتیجه

سیج به حق یکی از با ارزش ترین اعضای تیم در نظر گرفته می شود. توانایی های او به او این امکان را می دهد که نه تنها در طول عقب نشینی به طور مؤثر بجنگد و متحدانش را بپوشاند، بلکه بتواند هم تیمی های مجروح در نبرد را شفا دهد و آنها را پس از مرگ دوباره زنده کند. تسطیح مناسب کاراکترها و استراتژی بازی مناسب به شما این امکان را می دهد که دشمنان را شکست دهید و به اهداف خود برسید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز