افعی شجاع

وایپر یک شخصیت زن درخشان و دیدنی در Valorant با نام رمز Pandemic است، اما اغلب به او Agent Viper می گویند. او متعلق به کلاس متخصص است. در مبارزه با دشمنان از سم و گاز استفاده می کند یعنی از سلاح شیمیایی استفاده می کند. توانایی های او به او اجازه می دهد تا در دفاع و حمله به طور یکسان کار کند. او یک قاتل درجه یک است که همیشه درگیر همه چیز است. بیایید این شخصیت را بهتر بشناسیم و در مورد ویژگی ها و مهارت های او صحبت کنیم. این اطلاعات به ویژه برای گیمرهایی که می خواهند برای این نماینده بازی کنند مرتبط خواهد بود.

بیوگرافی

این دختر بیوگرافی نسبتاً جالبی دارد که شما را به خواندن آن دعوت می کنیم:

 • نام اصلی وایپر سابینا کالاس است.
 • او اصالتا اهل ایالات متحده آمریکا است.
 • به نسل بشر اشاره دارد.
 • قبل از اینکه فولاد یک عامل باشد، وایپر یک شیمیدان بود.
 • او دارای مدرک دکترا و جایزه برجسته نوآوری است.

Viper مورد علاقه بسیاری از بازیکنان Valorant است، بنابراین کاربران قبلاً تعداد زیادی قطعه هنری جالب برای این شخصیت ساخته اند که یکی از آنها در زیر ارائه شده است.

ظاهر

دختری با ظاهری جذاب، ویژگی های زیبا و اندامی باریک. او موهای کوتاه، موهای مشکی و چشمان سبز فوق العاده زیبا دارد. در بازی Valorant، Viper ماسکی می‌زند که بخشی از صورتش را می‌پوشاند. این ماسک در هنگام استفاده از حداکثر توانایی تبدیل به یک ماسک ضد گاز می شود و صورت و سر را کاملا می پوشاند که از آن در برابر اثرات گاز و سموم بدن محافظت می کند. در آن، دختر شبیه یک خزنده به نظر می رسد.

سبک

این نماینده کت و شلوار تنگ مشکی و زمردی پوشیده است که بر هیکل زیبای او تاکید دارد. کت و شلوار دارای نوارهای سبز روشن روی آستین ها و ناحیه سینه است. وایپر همچنین چکمه های بلند مشکی با زانوبندهای فلزی که تا باسن او می رسد می پوشد. دستکش مخصوص دارد، کمربند مشکی با پلاک طلایی روی کمرش، پلاک‌های محافظ روی شانه‌هایش می‌بندد و پشت کمرش ظرف کوچکی با سموم وجود دارد که دختر از آن برای آلوده کردن دشمنانش استفاده می‌کند.

شخصیت

دشمنان اغلب او را یک هیولا می نامند و این تعجب آور نیست. وایپر برای رسیدن به هدفش آماده انجام هر کاری است. او گاهی اوقات بیزاری خود را نسبت به سایر عوامل و همچنین مخالفان شکست خورده نشان می دهد. او یک قاتل وحشی است که از رویارویی با دشمنانش نمی ترسد. با وجود شخصیت سختش، او با اعضای تیمش با دقت رفتار می کند، اما در صورت لزوم می تواند آنها را سرزنش کند.

دختر پر از خشم است و می خواهد انتقام بگیرد. و این به این دلیل است که افراد خاصی که او آنها را بدترین دشمنان خود می داند، همه چیز را از او گرفتند و او را از زندگی معمولش محروم کردند. ظاهراً داستان زندگی شخصیت Valorant Agent Viper بسیار خشن است که شخصیت سخت او را توضیح می دهد.

توانایی ها

 1. مهارت پایه:
 • نیش مار - کپسول های سمی را شلیک می کند که در صورت شکستن، گودال اسیدی به جا می گذارد و به حریف آسیب می رساند. کپسول‌ها می‌توانند از دیوارها جهش کنند، اما وقتی روی زمین می‌افتند فعال می‌شوند و می‌شکنند. اما به خاطر داشته باشید که سم موجود در کپسول ها نه تنها بر دشمنان، بلکه اعضای تیم شما نیز تأثیر می گذارد. با کمک آنها می توانید مخالفان را از مخفیگاه فریب دهید.
 • ابر سمی – قابلیت پرتاب اسپری گاز در مسافت طولانی یا کوتاه است. ابر گاز را می توان در صورت نیاز روشن یا خاموش کرد. همچنین در صورت لزوم می توان کپسول را انتخاب کرد.
 1. مهارت امضا:
 • حجاب سمی - شخصیت زنجیره ای از اسپری ها را آزاد می کند که دیواره بلندی از مواد سمی را تشکیل می دهد، اما برای حفظ آن از سوخت استفاده می شود، بنابراین نظارت بر سطح آن مهم است. چنین دیواری جلوی دید دشمنان را می گیرد و اگر در میدان عمل آن قرار گیرند، آسیب «فساد» به آنها وارد می کند.
 1. مهارت نهایی:
 • لانه افعی - ابری از دود سمی در اطراف خود ایجاد می کند که تا زمانی که وایپر در آن است از بین نمی رود. هرکسی که در این ابر قرار دارد تأثیر "آسیب" را دریافت می کند و بر این اساس سلامتی خود را از دست می دهد. در حالی که در میدان دید Viper، دشمنان با رنگ قرمز برجسته می شوند و آنها را بیشتر نمایان می کند. این نهایی بر متحدان شما نیز تأثیر می گذارد.

در Valorant گزینه های زیادی برای استقرار وجود دارد که به لطف آنها Viper می تواند دشمنان را مسدود کند، منطقه را برای تیم خود پاک کند و همچنین از آنها در برابر دشمنان محافظت کند. اما مهم است که استقرار سلاح های سمی را با سایر اعضای گروه خود هماهنگ کنید تا به آنها آسیب نرسانید.

عبارات افعی

ماریا فورتوناتوا صدای Viper در بازی است و بسیاری از طرفداران Valorant دوبله روسی را بسیار بیشتر از انگلیسی دوست دارند، زیرا به نظر آنها عبارات تاثیرگذارتر به نظر می رسند. ماریا موفق شد از لحن برای نشان دادن شخصیت شخصیت، غرور، جسارت و قدرت درونی او استفاده کند. مامور دختر نه تنها از نظر توانایی ها، بلکه در اظهاراتش سمی است. مثلا در ابتدای مسابقه می گوید:

- آنها به من می گویند یک هیولا. آیا باید درستی آنها را ثابت کنم؟

بر اساس برخی از اظهارات دختر، می توان حدس زد که آنها مدت زیادی است که Omen را می شناسند، همانطور که این اظهار نظر نشان می دهد:

- "دوست قدیمی به کابوس آنها ادامه بده."    

اما وایپر به وضوح رابطه تیره‌ای با سیج دارد. آنها قطعاً قبلاً با هم تلاقی می کردند و به احتمال زیاد حتی با هم همکاری می کردند ، اما سیج در کار خود شکست خورد ، که شخصیت ما هنوز از او کینه ای دارد:

- سیج، تو تنها کسی هستی که می تواند ما را زنده نگه دارد. اکنون ما را ناکام نده همانطور که در آن زمان مرا ناکام گذاشتی.»

امیدواریم راهنمای ما در مورد شخصیت Viper که محبوبیت خاصی در بین گیمرهای بازی Valorant دارد برای شما مفید بوده باشد. با کمک آن، این نماینده را بهتر شناختید و نقاط قوت آن را آموختید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز