یورا والورانت شخصیت، توانایی ها، عبارات

شخصیت های جالب زیادی در بازی Valorant وجود دارد، اما مامور مرد با نام مستعار Yoru محبوبیت خاصی در بین بازیکنان به دست آورده است. او مهارت‌ها و توانایی‌های کاملاً قوی‌ای دارد که با رویکرد صحیح، می‌تواند برای حریفان دردسرهای زیادی ایجاد کند. هنگام بازی به عنوان Yor در Valorant، به یاد داشته باشید که می توانید هر حریفی را فریب دهید و گیج کنید، علاوه بر این، می توانید این کار را کاملاً ظریف و زیبا انجام دهید.

بیوگرافی شخصیت

یورو (مامور 14) یک دوئل و قاتل درجه یک به حساب می آید که با وجود اینکه این مرد جوان فقط 15 سال دارد، می تواند نتایج عالی را در یک تیم نشان دهد، یک بازی تهاجمی انجام دهد. بیایید نگاهی به بیوگرافی این مرد بیندازیم:

 • در توکیو ژاپن متولد شد.
 • نام واقعی: ریو کیریتانی.
 • نام کد: STELS.
 • نژاد تابناک است.

در شوتر Valorant، جنگنده Yoru بدون شک یکی از غیرمعمول ترین و جالب ترین عوامل است، به همین دلیل است که او مورد علاقه بسیاری از گیمرها در سراسر جهان است که بسیاری از آثار هنری زیبا را با موارد مورد علاقه خود خلق کردند.

شخصیت یورو

جوان در کارش عادت دارد حتی در بازی تیمی فقط به خودش تکیه کند، بنابراین او یک گرگ تنها معمولی است. او قادر به همدلی با دشمنان و متحدان نیست. او با دیگران ارتباط خوبی برقرار نمی کند، که سایر عوامل او را یک ویژگی منفی شخصیت می دانند.

علیرغم سن نسبتاً کم خود، این مرد اعتماد به نفس، مستقل و آزادیخواه است. ظاهر و رفتار او یادآور نوجوانان باحالی است که در نمایش ها و فیلم های سرگرمی آسیایی دیده می شود. شخصیت متکبر و مغرور است که در لاف زدن همیشگی او نمود پیدا می کند. یورو به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهد و همیشه شانه پروانه ای به همراه دارد که در والورانت به صورت چاقو ارائه می شود.

توانایی های یورو

او می تواند ابعاد را دستکاری کند و حفره های فضا-زمانی ایجاد کند که به لطف آنها می تواند وارد قلمرو دشمن شود. فوق العاده ترین مامور با توانایی های منحصر به فرد. یک بومی ژاپنی دارای مهارت های زیر است:

 1. توانایی پایه:
 • طعمه – یورو قبلاً می توانست صدای پا را ایجاد کند، اما چنین مهارتی هیچ مزیتی به همراه نداشت. اکنون او سایه خود یا به عبارت دقیق تر یک کلون ایجاد می کند - مخالفان او را اینگونه می بینند ، اما برای متحدانش این کپی از عامل به رنگ آبی نمایش داده می شود. اگر دشمن به او تیراندازی کند کور می شود.
 • بیهوش کردن - این ارزان ترین مهارت نیست، اما گاهی اوقات می تواند نتیجه یک نبرد را تعیین کند. "فلش درایو" نارنجکی است که هنگام پریدن از دیوار منفجر می شود و دشمنان و متحدان در شعاع خود را برای حدود چند ثانیه پس از سقوط کور می کند. این زمان برای کشتن یکی از اعضای تیم دشمن کاملاً کافی است.
 1. توانایی امضا:
 • مهمان ناخوانده (تلپورت) - عامل یک کره متحرک راه اندازی می کند یا می تواند آن را در هر مکانی که نیاز دارد نصب کند. فشار دادن مجدد دکمه مهارت به یور اجازه می دهد تا به مکانی که کره در آن قرار دارد، از راه دور منتقل شود.
 1. توانایی نهایی:
 • رانش فضایی - غیر معمول ترین مهارتی که به عامل اجازه می دهد تا 14 ثانیه نامرئی شود و در این لحظه می تواند از تمام توانایی های ذکر شده در بالا استفاده کند ، اما هنگام پرتاب فلش مموری نیز کور می شود.

عبارات یورو

اگر تعجب می کنید که صداپیشگی یورو در بازی ویدیویی Valorant چه کسی بوده است، اما در نسخه روسی این شخص اگور واسیلیف است و در زبان انگلیسی این شخصیت توسط دایسوکه تاکاشاهی صداگذاری شده است.

در Valorant، با استفاده از عبارات Yoru، می توانید شخصیت او را به خوبی درک کنید و همچنین به نگرش او نسبت به سایر عوامل پی ببرید. مثلاً سطرهای زیر را می گوید: «من با هر کسی می جنگم. من با همه می جنگم» یا «پنج دشمن. هر پنج مال من هستند، کاری ندارید.» این عبارات شخصیت قوی، اعتماد به نفس و بی باکی او را در مقابل مخالفان تأیید می کند.

نتیجه

یورا یکی از بهترین دوئست ها در Valorant است. پتانسیل کامل آن پس از ایجاد تغییرات توسط سازندگان محصول آشکار شد که باعث خوشحالی طرفداران بازی شد. اکنون مهارت های او واقعاً برای تیم مفید و در نبرد مؤثر شده است. یورو یک فریبکار درجه یک است که می تواند هر حریفی را گیج کند.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز