Agent Cypher در Valorant

Cypher یک مامور ناظر در بازی Valorant، یک متخصص دفاعی است که قادر است محافظت قابل اعتمادی را برای تیم خود در میدان جنگ فراهم کند. این شخصیت تنها در نگاه اول قابل پیش بینی به نظر می رسد، اما در واقع توانایی های بسیار جالبی دارد که به لطف آنها می تواند سرعت حریفان را کم کند و همچنین با استفاده از دوربین های جاسوسی حرکت آنها را کنترل کند.

سایفر

بیوگرافی

سایفر یک مامور مرد مرموز است که یک شخصیت منحصر به فرد است. او هم از نظر ظاهری و هم از نظر قابلیت ها شبیه دیگر جنگنده ها نیست. بیایید نگاهی به حقایقی از زندگی نامه او بیندازیم:

  • نام واقعی سایفر در بازی ویدیویی Valorant امیر الاماری است که در زبان عربی به معنای "شاهزاده ماه" است.
  • اصالتا اهل رباط مراکش است.
  • نماینده نسل بشر.
  • نقش در بازی نگهبان است.

اگر به عباراتی که سیفر به زبان روسی در بازی Valorant در مورد این که او به خواست خدا هدایت می شود توجه کنید، می توانید متوجه شوید که او مانند اکثر ساکنان مراکش مسلمان است.

مامور هرگز نقاب خود را بر نمی دارد و هویت خود را حتی از نزدیکترین رفقای خود پنهان نمی کند، زیرا این کار را خطر بزرگی برای خود می داند. برای بسیاری از گیمرها، این جنگجوی خاص از دنیای Valorant مورد علاقه آنهاست و بنابراین تعداد زیادی نقاشی زیبا از Cypher در سبک هنری ظاهر شده است.

ویژگی های عامل

این شخصیت توسط تله‌ها و ابزارهای مختلف هدایت می‌شود و همچنین به نقشه‌ها مسلط است که به او اجازه می‌دهد مکان‌های سودمندی را برای قرار دادن تله‌ها انتخاب کند که حتی از راه دور باعث آسیب به بازیکنان تیم مقابل شود. به لطف مهارت های خود، او از هرگونه مانور دشمن آگاه خواهد شد.

اگر Agent Cypher گجت را به موقع فعال کند، همه متحدان او یک اعلان در مورد مکان دشمنان دریافت می کنند و این اتفاق می افتد حتی اگر Cypher بمیرد. علاوه بر این، او قادر است اطلاعات مفیدی را از مخالفان مرده استخراج کند و در مورد مکان متحدان آنها مطلع شود. به همین دلیل است که او بازیکن بسیار ارزشمندی برای تیم است. ذکر این نکته ضروری است که عامل یک مهارت که بتواند به دشمن آسیب برساند ندارد.

вид Внешний

سایفر یک شلوار خاکستری پوشیده در چکمه و یک کت بلند و رنگ روشن با یقه بلند می پوشد. این شنل تا قوزک پا می افتد و دارای صفحات فلزی روی شانه ها و ناحیه سینه است. او در کت خود چیزهای مفیدی را نگه می دارد که در مبارزه با دشمنان از آنها استفاده می کند. روی سر او کلاهی لبه پهن است که چهره مامور را پنهان کرده و بالای آن یک آنتن کوچک قرار دارد. روی دستانش دستکش‌های آبی با درج‌های درخشانی که مانند آهن‌ربا کار می‌کنند، می‌پوشد. صورت سایفر زیر یک ماسک پنهان شده است. قابل توجه است که کاملاً تمام مناطق پوست او به دقت پنهان شده است.

توانایی های سایفر

مهارت های هر عامل منحصر به فرد است و Cypher نیز از این قاعده مستثنی نیست:

مهارت منفعل:

  • سلول سایبری - عامل یک سلول در مقابل خود آزاد می کند و می تواند آن را در هر زمان و از هر منطقه ای از نقشه فعال کند. یک سلول باز سدی در اطراف خود ایجاد می کند و در نتیجه سرعت اعضای تیم دشمن را که می خواهند از آن عبور کنند کند می کند و همچنین دید همه شخصیت ها را مسدود می کند.
  • کشش – از دیوار به دیوار به صورت پرتو لیزر نصب می شود. اگر دشمن به آن دست بزند خود را آشکار می کند و موقتاً بی حرکت و حتی مبهوت می شود.

مهارت امضا:

  • دوربین - می توان آن را روی هر دیواری قرار داد و منطقه را زیر نظر گرفت. Cypher همچنین می‌تواند دارت‌های ردیابی را شلیک کند که دشمنان را علامت‌گذاری کرده و مکان آنها را تا زمانی که دوربین از بین برود برجسته می‌کند.

مهارت نهایی:

  • دزدی عصبی – اگر دشمن مرده ای را هدف قرار دهید، می توانید از او در مورد مکان اعضای زنده تیم دشمن اطلاعات کسب کنید. آنها فقط برای مدت کوتاهی روی نقشه ظاهر می شوند. علاوه بر این، نه تنها نماینده آنها را خواهد دید، بلکه همه حامیان او نیز خواهند دید.

نتیجه

سایفر یک شخصیت گستاخ و باهوش است که یک قاتل سابق بوده است، اما می تواند احساسات گرمی را نسبت به برخی از ماموران نشان دهد. او بازیکن مفیدی است که می تواند به راحتی دشمنان را شناسایی کرده و سرعت آنها را کاهش دهد. مهارت های او برای همه اعضای تیم مهم و گاهی غیرقابل جایگزین است، زیرا او در کنترل بسیاری از مناطق نقشه عالی است.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز