بازار شبانه شجاع

بازار شبانه والوران مکانی منحصر به فرد و مفید است که گیمرها می توانند پوست (پوست) سلاح گرم و همچنین چاقو را با قیمتی بهتر خریداری کنند. بازار تفاوت های قابل توجهی با یک فروشگاه معمولی در یک شوتر دارد. در این مقاله به طور مفصل تجزیه و تحلیل خواهیم کرد که چیست، چه زمانی ظاهر می شود و بر اساس چه اصولی کار می کند.

بازار شبانه چیست؟

همانطور که در بالا ذکر کردیم، فروشگاه این امکان را برای بازیکنان فراهم می کند که پوسته ها را با تخفیف خوبی خریداری کنند که به آنها امکان می دهد ارز درون بازی را ذخیره کنند. در مجموع به 6 اسلات با ظاهر متفاوت دسترسی خواهید داشت. هر بازیکن مجموعه ای از پوسته های شخصی خود را دریافت می کند، یعنی به صورت تصادفی ارائه می شود. بر این اساس، باید درک کنید که ممکن است پوست سلاحی را که برای مدت طولانی آرزویش را داشتید به دست نیاورید.

هنگامی که بازار شروع به کار کرد، یک نماد ویژه در کارت گرافیک در گوشه سمت راست بالای فروشگاه ظاهر می شود. با کلیک بر روی آن، بازیکن به بازار منتقل می شود و در آنجا 6 کارت با رنگ های مختلف را می بیند که باید به هر ترتیبی باز شود تا متوجه شود چه چیزی به دست آورده اید. برای انجام این کار، به سادگی روی هر شکاف کلیک کنید.

چه زمانی بازار شب در Valorant ظاهر می شود؟

در بازی، بازار شبانه در هر زمان و در هر روز، اما همیشه در یک عمل جدید ظاهر می شود، بنابراین باید مراقب باشید که فرصت خرید مورد نظر را از دست ندهید. لازم به توضیح است که فروشگاه فقط برای تعداد معینی از روزها (از 14 روز تا یک ماه) ظاهر می شود. پس از این مدت، کار خود را متوقف می کند. دفعه بعد که بازار ظاهر می شود، پوسته ها به روز می شوند و پیشنهادات کاملاً متفاوتی در اختیار شما قرار می گیرد، اما باز هم با یک تخفیف ثابت خوب که گاهی برای برخی از انواع سلاح ها 50-60% (اما نه کمتر از 10%) است. ، و در موارد نادر و بیشتر.

بازار شبانه Valorant در سپتامبر 2022 کار خود را در 28th ساعت 1 بامداد به وقت مسکو آغاز کرد. تاریخ پایان عملیات آن 11 اکتبر است. امیدواریم از این مدت نهایت استفاده را برده باشید، زیرا دفعه بعدی که بازار ظاهر می شود حدود 2 ماه دیگر است، اما شاید کمی زودتر.

چه محصولاتی ممکن است کاهش یابد؟

اغلب با پوسته هایی از مجموعه های قدیمی مواجه می شوید، اما اغلب پیشنهادات بسیار جالبی وجود دارد که در فروشگاه بازی موجود نیست. به عنوان مثال، اینها می توانند ظاهرهای زیر باشند:

  • استاندارد.
  • ویژه.
  • حق بیمه.
  • منحصر بفرد.

پوسته هایی که زودتر از دو عمل از اکتی که در آن بازار افتتاح شد منتشر شده اند، می توانند در بازی Valorant در بازار شبانه در سال 2023 فروخته شوند. بازیکن در صورتی که قبلا پوسته هایی از این کلاس نداشته باشد، قطعا حداقل دو پوسته با کیفیت بالا یا یک پاس نبرد ممتاز دریافت خواهد کرد. معمولاً پوسته هایی برای سلاح های مختلف ارائه می شود، اما گاهی اوقات برای یک اسلحه (بیش از دو سلاح) در دسترس هستند.

اگر اتفاق بیفتد که برای چندین بازار متوالی خرید نکرده اید، دفعه بعد سیستم ممکن است کالاهای ارزان قیمتی را به شما ارائه دهد، زیرا پیشنهادات قبلی ممکن است برای بازیکن بسیار گران بوده باشد. اما به عنوان یک گزینه، بازی می تواند مجموعه ای از بهترین پوسته ها را برای شخص شما به شما ارائه دهد. اما دوباره، این اتفاق بسیار نادر است.

نتیجه

بازار شبانه محل پیشنهادات بی نظیر و تخفیف های خوب است که در آن خوش شانس خواهید بود یا خیر، زیرا همه چیز به طور تصادفی تعیین می شود. با این حال، این مکان به شما این امکان را می دهد که پوسته های کمیاب و زیبایی را که دیگر در فروشگاه وجود ندارد، دریافت کنید که در نهایت بازی را هیجان انگیزتر می کند و به ارتقای مهارت شما کمک می کند.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز