بهترین چاقوهای Valorant

چاقوها در بازی Valorant نوعی سلاح هستند و حدود 60 ظاهر (پوست) دارند که تعداد آنها مدام در حال افزایش است. در ابتدا به هر گیمر از همان ابتدای بازی چاقویی به نام «چاقوی تاکتیکی» داده می شود. این نوع سلاح سرد به شما این امکان را می دهد که در نبرد نزدیک دشمنان خود را از بین ببرید. دو حالت حمله را ارائه می دهد: سه ضربه تند اما ضعیف یا یک حرکت اما قوی با ریکاوری طولانی.

نحوه تهیه چاقو در Valorant

سه راه وجود دارد که می توانید صاحب چاقو شوید:

 1. یک پاس نبرد بخرید و چاقو را از آنجا بیرون بیاورید. هر چه تعداد دفعات بازی و انجام وظایف بیشتر باشد، شانس دریافت این نوع سلاح بیشتر است.
 2. با ارز محلی (امتیازهای ارزشی) در فروشگاه درون بازی به صورت جداگانه یا در ترکیب با سلاح های دیگر خریداری کنید.
 3. خرید از بازار شبانه، که یک بار در هر عمل ظاهر می‌شود و مجموعه‌ای از اسلحه‌ها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، که در میان آنها اغلب یک چاقو پیدا می‌شود. اما این یک واقعیت نیست که شما با مارمولک مانیتوری که منتظرش هستید برخورد کنید. اینجا جایی است که پوست چاقو ارزان به فروش می رسد، زیرا همیشه روی آنها تخفیف وجود دارد.

قیمت چاقو

در Valorant عملا هیچ چاقوی رایگانی وجود ندارد، به جز چاقویی که در ابتدای بازی به شما داده می شود. در موارد دیگر، شما باید آنها را خریداری کنید. بنابراین، هزینه یک چاقو در شوتر والورانت چقدر است؟ گاهی اوقات قیمت آنها می تواند به 5000 امتیاز برسد که مقدار بسیار مناسبی است (تقریباً 2500 روبل). بنابراین، خرید چاقوهای کامل با سلاح گرم اغلب بسیار سودآورتر است. اما باز هم، قیمت به نوع چاقویی که می خواهید بستگی دارد.

شما همیشه می توانید به فروشگاه Valorant مراجعه کنید تا ببینید چه چاقوهایی موجود است و همچنین از قیمت آنها مطلع شوید و سپس تصمیم به خرید بگیرید.

بهترین چاقوها در Valorant

با توجه به اینکه بازی نسبتا جدید است، هنوز پوست چاقوهای زیادی در اینجا وجود ندارد، اما بسیاری از آنها ظاهری چشمگیر دارند. در تیراندازی، در دسته چاقو نیز انواع دیگری از سلاح ها مانند فن، هاشور و حتی قندان وجود دارد که می تواند به دشمن آسیب برساند. هم چاقوهای ساده و هم چاقوهای بسیار اصلی وجود دارد، اما اکنون بهترین آنها را بررسی می کنیم:

 1. چاقوی پروانه ای" - بازیکنان شجاع واقعاً منتظر ظاهر این مدل بودند و از آن قدردانی کردند. تیغه در دسته پنهان می شود اما در صورت لزوم با یک حرکت سریع و موثر از بین می رود.
 2. چاقو "شکارچی شکارچی" - دارای فرم استاندارد و طراحی دقیق. از جمله ویژگی ها می توان به 4 سوراخ در دسته به شکل مثلث اشاره کرد.
 3. چاقو "تعادل فن" - در Valorant این یکی از غیر معمول ترین چاقوها است. مدل اصلی به نظر می رسد، به راحتی در دست قرار می گیرد و دارای انیمیشن جالب است.
 4. چاقو "Monarch" - ظریف و پیچیده، دسته آن شبیه سر عقاب است و تیغه آن به شکل نقش و نگار حکاکی شده است. انیمیشن اصلی بر اثربخشی آن می افزاید.
 5. چاقو "درو" - ساخته شده از فولاد سخت شده، دارای دسته چرمی و عناصر شکل اضافی است که از دست محافظت می کند. توسعه دهندگان Valorant یک افکت مه بنفش به آن اضافه کردند که عرفان خاصی به چاقو می بخشد.
 6. چاقو "لوکس" – بهترین سلاح سرد، طراحی شیک و در عین حال پیچیده. بسیاری از کاربران Valorant آن را به همین دلیل ترجیح می دهند.
 7. چاقو "Imperium" – مدلی شیک و شیک با دسته زمردی طلایی با عنصری به شکل اژدها. از نظر اندازه کوچک با سایر چاقوها تفاوت دارد.
 8. چاقو "کاترین" - این یکی از جالب ترین مدل های Valorant از نظر شکل و ظاهر است. دسته و تیغه یک شکل هستند.
 9. چاقو "شعله باستانی" – طراحی منحصر به فردی دارد، دسته شبیه فلس های اژدها است که راه حلی بسیار غیرعادی است. اثرات آتش فقط قدرت این سلاح را برجسته می کند.
 10. چاقو "Karambit Prime" – مدلی شیک با تیغه خمیده و انگشتری روی دسته که در رنگ مشکی طلایی با درج نقره ای ساخته شده است. یکی از واقعی ترین چاقوهای بازی.

نتیجه

بنابراین، ما متوجه شدیم که چاقوها در Valorant چقدر هزینه دارند، از چه راه هایی می توانید آنها را تهیه کنید و همچنین با برترین انواع سلاح های تیغه ای در بازی آشنا شدیم. به تدریج، توسعه دهندگان Valorant مجموعه را با چاقوهای جالب و اصلی جدید پر می کنند تا هر بازیکنی راضی باشد.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز