Valorant در گوشی شما - از کجا می توان موبایل Valorant را دانلود کرد

شوتر مبتنی بر تیم چند نفره Valorant، ترکیبی از Overwatch و Counter-Strike: Global Offensive، در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ماهیت بازی ویدیویی رویارویی دو تیم، افزایش رتبه شخصیت (عامل) و توانایی تیراندازی خوب است. بسیاری از طرفداران می خواهند این بازی را روی گوشی خود نصب کنند تا بتوانند در هر زمان و بدون توجه به موقعیت مکانی خود، آن را بازی کنند. این در مورد امکان نصب بازی بر روی دستگاه تلفن همراه است که در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

Valorant چه زمانی روی گوشی ها عرضه می شود؟

Riot Games اعلام کرده است که نسخه موبایلی کامل این بازی عرضه خواهد شد، اما هنوز مشخص نیست که این زمان چه زمانی خواهد بود. با این حال، ما می توانیم شما را خوشحال کنیم - توسعه دهندگان یک نسخه آزمایشی بتا بسته برنامه را راه اندازی کرده اند. بازی همچنان خام است و نیاز به بهبودهای زیادی دارد. اگر می خواهید در تست محصول شرکت کنید، باید درخواستی را در وب سایت رسمی شرکت بگذارید، پس از آن یک دعوت نامه برای شما ارسال می شود و به شما دسترسی داده می شود.

بر این اساس، تاریخ دقیق عرضه شوتر Valorant بر روی گوشی های دارای سیستم عامل اندروید و iOS مشخص نیست. اگرچه به گفته تهیه کننده اجرایی Valorant، اکران برای اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 برنامه ریزی شده است. به محض ظاهر شدن بازی، قطعا در نسخه کامپیوتری محصول از آن مطلع خواهید شد.

بازی های مشابه برای گوشی های هوشمند

تا زمانی که نسخه رسمی Valorant بر روی گوشی شما عرضه شود، می توانید محصولات بازی مشابهی را تست کنید که لیستی از آنها را برای شما آماده کرده ایم:

  1. هایپر جبهه یک بازی از شرکت چینی NetEase Games است که از بسیاری جهات Valorant را تکرار می کند، یعنی سبک بصری، مکان ها و شخصیت ها. این یک بازی تیراندازی اول شخص مبتنی بر تیم است که در آن گیمرها باید شخصیت‌های منحصربه‌فرد را کنترل کنند و با تیم دیگری 5 در 5 بازی کنند.
  2. افسانه افسانه یک تیرانداز بتل رویال پویا است که توسط Respawn Entertainment ساخته شده است. این شبیه به Valorant است که عمدتاً در شخصیت هایی که در اینجا افسانه نامیده می شوند.
  3. ShellFire - یک بازی تیمی که در آن دو تیم 5 نفره با یکدیگر مبارزه می کنند و وظایف خاصی را انجام می دهند. توسعه دهنده محصول Telkomsel Corporation است. نسخه ای برای اندروید و iOS وجود دارد.

همه بازی‌های فهرست‌شده تا حدی شبیه به Valorant هستند و برخی حتی شبیه‌سازی‌های آن هستند، بنابراین تا زمانی که نسخه موبایل شوتر مورد علاقه‌تان ظاهر شود، می‌توانید با انجام این بازی‌های به همان اندازه جالب و هیجان‌انگیز زمان را سپری کنید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز