نحوه گرفتن پوسته در Valorant

در بازی Valorant همه گیمرها با سلاح های مشابه بازی می کنند، اما سازندگان پوسته هایی را ارائه کرده اند که به شما امکان می دهد ظاهر و جلوه های صوتی آنها را تغییر دهید، اما ما در این مقاله به شما می گوییم که چگونه آنها را دریافت کنید. البته برای کاربرانی که زمان زیادی را در این بازی می گذرانند، مهم است که ظاهر اسلحه با سایر بازیکنان متفاوت باشد، زیرا این امر به شما این امکان را می دهد که فردیت خود را نشان دهید و از دیگران متمایز شوید و برای آنها خوشایندتر خواهد بود. شما می توانید به سلاح های گرم یا سلاح های تیغه ای که طراحی اصلی دارند نگاه کنید.

راه های بدست آوردن پوست

با توجه به اینکه Valorant یک بازی رایگان است و توسعه دهندگان آن هنوز هم نیاز به کسب درآمد دارند، آنها کمک های مالی را معرفی کردند که اتفاقاً نیازی به آن نیست، اما حتی بدون آنها نیز گاهی اوقات ممکن است دشوار باشد. یعنی تقریباً همان سیستمی که در بازی ویدیویی Counter-Strike: Global Offensive در اینجا پیاده سازی شده است. سه گزینه اصلی برای باز کردن قفل پوسته ها وجود دارد که ما هر یک از آنها را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

قراردادهای نمایندگی

البته بسیاری از گیمرها به این فکر می کنند که چگونه می توانند پوسته های رایگان در Valorant دریافت کنند تا در هزینه خود صرفه جویی کنند. چنین راهی وجود دارد. شما باید با نمایندگان قرارداد ببندید. علاوه بر این که این به شما امکان می دهد بسیاری از عوامل مختلف را باز کنید، همچنین امکان دریافت پوسته برای یک تپانچه را به صورت رایگان فراهم می کند، اما برای این کار باید قرارداد را تا انتها ارتقا دهید.

پاس نبرد

گزینه دیگری برای اینکه چگونه می توانید پوسته ها را در بازی ویدیویی Valorant به صورت رایگان دریافت کنید وجود دارد و هنوز در سال 2023 مرتبط است. این بازی دارای چیزی به نام پاس نبرد است که به ده فصل تقسیم شده و شامل تعداد مشخصی از سطوح می باشد. به عبارت دیگر، شما باید پاس نبرد خود را ارتقا دهید و برای این کار تا حد امکان نیاز دارید:

  • بازی کنید و سعی کنید برنده شوید.
  • کارهای روزانه و هفتگی را کامل کنید.
  • قبولی در آزمون ها

همه موارد فوق به شما امکان می دهد در نهایت پوسته ها را بدست آورید ، اما باید بدانید که آنها اصلی ترین و عمدتاً فقط برای تپانچه ها نیستند. مزیت این روش این است که این پاداش به صورت رایگان به عنوان جایزه داده می شود و حتی نیازی به خرید نسخه پریمیوم پاس ندارید، اگرچه به شما امکان می دهد جوایز متفاوت بیشتری دریافت کنید.

خرید در فروشگاه

به طور طبیعی، کاربران علاقه مند به یادگیری نحوه گرفتن پوسته در Valorant بدون اهدا هستند. متاسفانه چنین گزینه هایی به پایان رسیده است. سریع ترین و راحت ترین، اما گران ترین راه برای مالک شدن پوسته ها، خرید آنها با ارز درون بازی است که با پول واقعی خریداری می شود.

فروشگاهی در بازی ویدیویی وجود دارد که می توانید از آن خرید کنید، اما برای شادی عجله نکنید. حتی اگر پول هم داشته باشید، به دست آوردن پوست مورد نظر چندان آسان نیست. انتخاب آنها محدود است، بنابراین گاهی اوقات باید ماه ها منتظر مجموعه لازم یا یک مورد خاص باشید.

پس از رفتن به فروشگاه، ببینید چه پوسته هایی در دسترس است و اگر مورد نیاز دارید، سریع آن را بخرید. همچنین توجه داشته باشید که بخش «پیشنهادات» در پایین وجود دارد. این شامل کم محبوب ترین، محبوب ترین یا قدیمی ترین پوسته ها می شود.

بازار شب

در اینجا گیمرها می‌توانند پوسته‌های اسلحه‌ها را در Valorant با قیمتی بهتر دریافت کنند، و اکنون نحوه انجام این کار را خواهید آموخت. بازار شبانه بدون هیچ اطلاعیه ای در بازی ظاهر می شود، پس برای آن آماده باشید.

در سمت راست بالا، نزدیک بخش "فروشگاه"، نمادی شبیه کارت بازی ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن کاربر به بازار شبانه یا همانطور که به آن "بازار سیاه" نیز گفته می شود منتقل می شود. در اینجا 6 کارت خواهید دید. همه آنها را باز کنید تا ببینید چه پوسته هایی دریافت می کنید (آنها برای هر بازیکن منحصر به فرد خواهند بود). این پیشنهاد فقط 14 روز اعتبار دارد پس برای خرید پوست مورد نظر خود عجله کنید. آنها معمولا با یک تخفیف عالی می آیند.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز