Skinchanger Valorant. چیست و آیا می توان به خاطر آن تحریم شد؟

موافق باشید که تقریباً هر بازیکنی می خواهد از پوسته های زیبایی استفاده کند که گیم پلی بازی را لذت بخش تر و راحت تر می کند، اما آنها معمولاً هزینه دارند و همه حاضر نیستند پول خرج کنند، اگرچه این خرید آنها است که به بازی Valorant اجازه توسعه می دهد. اما راهی به شکل یک ابزار ویژه وجود دارد که در این مقاله مورد بحث قرار خواهد گرفت.

اسکین چنجر

تغییر دهنده پوست چیست؟

Skinchanger یک برنامه ویژه است که به شما امکان می دهد پوسته اسلحه های استاندارد در بازی Valorant را به هر نوع دیگری از جمله اسلحه های پولی تغییر دهید. برای تغییر پوسته ها، دیگر لازم نیست از پنل موجودی استفاده کنید، زیرا از طریق این برنامه انتخاب می شوند. تغییرات فقط در رایانه شما رخ می دهد؛ برای سایر بازیکنان، شما با سلاح های استاندارد باقی خواهید ماند.  

اکنون می توانید Skinchanger for Valorant را از منابع مختلف دانلود کنید، نکته اصلی این است که مطمئن شوید که آنها قابل اعتماد هستند. اما درک این نکته مهم است که توسعه دهندگان شوتر کاری با این نرم افزار ندارند، بنابراین این شما هستید که تصمیم می گیرید از آن استفاده کنید یا نه.

چگونه برنامه کار می کند

ابزار مورد بحث در مقاله کد اصلی بازی را تغییر می دهد و پوسته ها را باز می کند. در واقع، آنها از قبل در فایل های بازی روی رایانه شما قرار دارند، اما فقط با رعایت شرایط بازی می توانید به طور رسمی به آنها دسترسی داشته باشید.

به طور معمول، تعویض پوست توسط نوجوانان و کودکان بازی Valorant که فرصت خرید ندارند استفاده می شود. اما خود گیمرهای باتجربه می توانند بدون هیچ ترفندی شخصیت خود را ارتقا دهند و پوسته های زیبایی به دست آورند.  

آیا امکان ممنوعیت استفاده از برنامه وجود دارد؟

البته بسیاری از بازیکنان Valorant به این سوال علاقه دارند که آیا Skinchanger در بازی محروم خواهد شد یا خیر. بله، حتی اگر استفاده از برنامه به هیچ وجه به سایر کاربران آسیب نرساند، احتمال بن شدن زیاد است.

در حال حاضر استفاده از ابزارهای شخص ثالث برای تزریق کدهای یک بازی غیرقانونی است، بنابراین برای تحریم شدن آماده باشید. علاوه بر این، ممنوعیت می تواند متفاوت باشد. اگر حساب شما مسدود شده باشد، همیشه می توانید دوباره ثبت نام کنید و به بازی ادامه دهید. اما وقتی توسط سخت افزار مسدود می شود، وضعیت بسیار پیچیده تر است، زیرا در این حالت شماره ویژه مادربرد شما ثبت می شود. در اینجا جایگزینی حساب امکان پذیر نیست. شما باید قطعات جدیدی برای دستگاه بخرید.

به احتمال زیاد، در سال 2023، توسعه دهندگان Valorant علیه هک کد اقدام خواهند کرد، اما در حال حاضر Skinchanger یک ابزار کاربردی است که به صورت رایگان نیز توزیع می شود.

دستورالعمل نصب برنامه

تمام مراحل مشخص شده در دستورالعمل هایی را که برای شما آماده کرده ایم به طور مداوم دنبال کنید:

  • برنامه را در رایانه خود بارگیری کنید؛
  • فایل ها را استخراج کنید؛
  • به پوشه ای که فایل EXE در آن استخراج شده است بروید.
  • برای شروع استفاده از Skinchanger، Vim.exe را راه اندازی کنید و همزمان Valorant را باز کنید.

همین. اکنون می توانید هر پوسته ای را که دوست دارید انتخاب کنید و به راحتی بین آنها جابجا شوید. با تشکر از این برنامه، سلاح های موجود در بازی به شکلی که دوست دارید به نظر می رسند - شیک، چشمگیر و زیبا.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز