جغد شجاع. توانایی ها، نحوه بازی کردن

Sova ششمین عامل بازی Valorant است که از همان ابتدا در آن حضور داشت. او یک کماندار درجه یک است و همچنین یک شکارچی با تجربه است که به او کمک می کند حریف خود را شکست دهد. او توانایی های شناسایی دارد که به لطف آنها به سرعت دشمنان را پیدا می کند و حداکثر اطلاعات مفید را در مورد آنها دریافت می کند که می تواند برای تیم ارزشمند باشد. شخصیت می تواند حمله یا دفاع را بازی کند. همراه با متحدین، از جمله Sage، Fade، Breach، می‌توانید استراتژی‌های جالب زیادی را ایجاد کنید که در آن Owl کاملاً مؤثر خواهد بود.

عامل جغد

حقایق جالب در مورد شخصیت

سووا یک مامور روسی است که به دلایلی چنین نام مستعاری را انتخاب کرده است. همانطور که می دانید جغدها پرندگان بسیار تیزبین هستند، درست مانند جنگنده ما که به کمان مسلط است. او در قطب شمال در میان سرما و یخبندان ابدی به دنیا آمد و بزرگ شد که بدون شک جسم و روح او را معتدل کرد. تقریباً هیچ چیز در مورد زندگی این پسر قبل از پیوستن به سازمان پروتکل VALORANT معلوم نیست، به جز اینکه او تجربه نظامی دارد. بیایید نگاهی به حقایقی از زندگینامه این مبارز بیندازیم:

 • نام واقعی جغد در بازی Valorant ساشا نوویکوف است.
 • نام رمز: شکارچی
 • کشور تولد: روسیه.
 • نژاد انسان است.
 • نقش محرک است.
 • تخصص اصلی هوش است.

این مرد دشمن را در هر کجا که مخفی شده است ردیابی می کند و در اسرع وقت او را از بین می برد. Owl یک مامور باهوش، سریع و خونسرد است که طرفداران زیادی دارد که نقاشی های هنری شگفت انگیزی از شخصیت مورد علاقه خود در بازی Valorant خلق می کنند. دشمنانش او را مردی می نامند که هیچ وقت از دست نمی دهد. ساشا نقش کماندار کامل را بازی می کند، اما مهم است که به یاد داشته باشید که او کامل نیست و ممکن است روزی را از دست بدهد.

شخصیت شخصیت

جغد علیرغم جنگ طلبی، فردی نسبتا متعادل و محجوب است. او به متحدان خود وفادار است، اما نسبت به دشمنان خود بی رحم است. پسر به هر طریق ممکن برای هم تیمی هایش ارزش قائل است، به آنها احترام می گذارد و آنها را تشویق می کند. مامور شماره 6 قطعا بازیکن تیمی است که به پیروزی رفقای خود اعتقاد دارد. تمرکز و سرسختی او در میدان نبرد، متحدانش را تشویق می کند و روحیه را افزایش می دهد.

برخی از عباراتی که جغد در بازی Valorant بیان کرد، اعتماد او به توانایی هایش و همچنین عزم او را تایید می کند، به عنوان مثال، "هر کجا که باشند، آنها را پیدا خواهم کرد."

توانایی های جغد

مامور به جای چشم یک پروتز مخصوص دارد که ظاهراً به او توانایی شلیک دقیق را می دهد. در شوتر Valorant، جغد از کمان تاشو به عنوان سلاح اصلی خود استفاده می کند و همچنین از تیرهای خاص از انواع مختلف استفاده می کند. حالا بیایید نگاهی دقیق تر به هر یک از مهارت های او بیندازیم:

 1. توانایی پایه:
 • پیکان شوک – مامور با استفاده از کمان، یک تیر برقی شلیک می کند که با برخورد آن به دشمن، به او آسیب وارد می کند. هنگامی که یک تیر به دیوار برخورد می کند، می تواند به سلامت دشمنان در محدوده اثر خود آسیب برساند. برای افزایش برد پرواز فلش، باید کلید حمله را حداقل 5 ثانیه نگه دارید. با کمک Shock Arrow در Valorant، جغد می تواند پرتاب های موثر زیادی انجام دهد.
 • پهپاد-جغد - مامور یک پهپاد پرتاب می کند که می تواند حرکت آن را کنترل کند. این دستگاه به فواصل مختلف پرواز می کند، اما فقط تا پایان عمر مفید آن. این پهپاد دارت های خاصی را به سمت دشمنان شلیک می کند و پس از آن کل تیم Owl می توانند موقعیت دشمن را ببینند. با دوبار شلیک به یک هواپیما، حریف می تواند آن را ساقط کند.
 1. توانایی امضا:
 • پیکان شناسایی - با کمک آن، جغد می تواند مخالفان را شناسایی کند. پس از پرتاب، در امتداد یک مسیر مستقیم پرواز می کند و در صورت برخورد با چیزی فعال می شود. می تواند از دیوارها بپرد. برد شلیک به همان روشی که هنگام استفاده از یک فلش ضربه ای تنظیم می شود.
 1. توانایی نهایی:
 • خشم شکارچی - جغد به طور همزمان سه تیر (نبض) قدرتمند پرتاب می کند که می تواند از دیوارها عبور کند و حتی دشمنانی را که حداکثر سلامتی دارند را از بین ببرد. علاوه بر این، تمام دشمنان در محدوده عمل پالس برجسته می شوند و موقعیت آنها را آشکار می کنند.

نتیجه

Owl یک بازیکن دوربرد است که به طرز ماهرانه ای دشمنان را ردیابی می کند و موقعیت آنها را به اعضای تیمش اطلاع می دهد. علاوه بر این، سلاحی که شکارچی از آن استفاده می کند، قادر است خسارات قابل توجهی به دشمن وارد کند. همه اینها عامل شماره 6 را به بازیکنی بسیار ارزشمند و مفید تبدیل می کند.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز