Valorant شروع نمی شود، خطای "شروع نشد".

گاهی اوقات Valorant با اعلان های مختلف (کدهای خطا) نصب نمی شود یا راه اندازی نمی شود. یکی از این موقعیت‌ها خطای Couln’t start در هنگام شروع Valorant است.

خطای کامل به صورت زیر است:

"نمی توان شروع کرد *:\Riot Games\VALORANT\live\ShooterGame/Binaries/Win64/VALORANT-Win64-Shipping.exe" ShooterGame -remoting-app-port=55944 -remoting-auth-token -ares-deployment=na -config-endpoint=https://shared.na.a.pvp.net -savetousrdir -cultur=en_US -rso-endpoint=https://auth.riotgames.com CreateProcess() 5 اینچ را برگرداند

هنگام تلاش برای شروع بازی خطایی رخ می دهد. اصلاح وضعیت بسیار آسان است و در بیشتر موارد نیازی به اقدامات پیچیده ندارد.

چه کاری انجام دهید

  1. پس از بروز خطا، کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید و دوباره Valorant را اجرا کنید. در اغلب موارد، راه اندازی مجدد سیستم کمک می کند.
  2. سیستم ضد تقلب Riot Vanguard را دوباره نصب کنید. ضد تقلب را اجرا کنید، پس از آن نماد Vanguard در گوشه سمت راست پایین نوار وظیفه (سینی) ظاهر می شود. بر روی نماد کلیک راست کرده و "Uninstall Vanguard" را انتخاب کنید. بعد به Valorant بروید تا نصاب دوباره آنتی چیت را نصب کند. کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید.
  3. مشابه نکته قبلی ادامه دهید، فقط پس از حذف ضد تقلب، Valorant را به عنوان مدیر اجرا کنید (روی میانبر کلیک راست کرده و مورد مورد نظر را در بالای منوی زمینه انتخاب کنید).
  4. راه حل رادیکال حذف کامل Valorant به همراه ضد تقلب و نصب تمیز از ابتدا است.

از آخرین نسخه فایل نصبی دوباره نصب کنید. شما باید Valorant را از وب سایت رسمی دانلود کنید.

مراحل ذکر شده باید به حل مشکل راه اندازی کمک کند، که همراه با خطای "Couln't start createprocess() 5 بازگشت".

اقدامات برای هر بازیکن فردی است. برای برخی، راه اندازی مجدد معمولی کمک خواهد کرد، در حالی که برخی دیگر باید بازی را از Vanguard دوباره نصب کنند.

اگر بازی همچنان شروع نمی شود و خطا دوباره ظاهر می شود، پشتیبانی توصیه می کند برای آنها در Discord بنویسید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز