پشتیبانی فنی شجاع - چگونه بنویسیم؟

در هر بازی ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که به تنهایی نتوانید آنها را حل کنید. Valorant مانند بسیاری از بازی های دیگر دارای پشتیبانی فنی است که کارکنان آن در صورت بروز هر گونه مشکلی در بازی به بازیکنان کمک می کنند، خواه خطا در شروع بازی باشد یا مشکل در اعتبار دادن به Valorant Points.

در اینجا دستورالعمل های کوتاه و کاملی وجود دارد. نسخه کامل را می توانید در زیر بیابید، اما اگر می خواهید سریع درخواست خود را ارسال کنید، نسخه کوتاه آن در اینجا آمده است:

  • بازدید از سایت support-valorant.riotgames.com
  • صفحه را به پایین اسکرول کنید و دکمه قرمز را فشار دهید "ارسال درخواست"
  • نوع درخواستی را انتخاب کنید که با نوع مشکل مطابقت دارد
  • در صورت نیاز با نوع درخواست انتخابی، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فیلدها را با جزئیات مشکل پر کنید
  • مطبوعات "ارسال" در پایین صفحه

پس از ارسال درخواست، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که منتظر بمانید - پشتیبانی فنی Valorant نمی تواند بلافاصله به همه درخواست ها پاسخ دهد، بنابراین ممکن است زمان ببرد. فراموش نکنید که ایمیل و پوشه اسپم خود را بررسی کنید!

پشتیبانی فنی Valorant - وب سایت

برای ارسال نامه به پشتیبانی Valorant، باید به وب سایت آن بروید: support-valorant.riotgames.com. این سایت دارای بخش های زیادی با اطلاعات مفید مختلف است. اگر با مشکلی مواجه شدید، ابتدا باید سعی کنید پاسخی را در سایت پیدا کنید: کاملاً ممکن است شخصی قبلاً با همین مشکل روبرو شده باشد و پس از درخواست پشتیبانی مقاله ای با پاسخ در سایت ظاهر شود.

Tehpodderzhka Valorant kak napisat 800x392 - پشتیبانی فنی Valorant - چگونه بنویسیم؟

در بالا یک فیلد برای جستجوی پاسخ به یک سوال خاص وجود دارد، می توانید از آن استفاده کنید:

Tehnicheskaya podderzhka Valorant poisk po sajtu 800x324 - پشتیبانی فنی Valorant - چگونه بنویسیم؟

با پیمایش به پایین صفحه، می‌توانید دکمه‌ای برای نوشتن نامه برای پشتیبانی پیدا کنید، اگر ناگهان مقالات آماده در سایت به سؤال شما پاسخ ندادند. همچنین دو تابلو با مقالات جالب و مفید وجود دارد که اگر سرفصل ها به طور ناگهانی مورد توجه شما قرار گرفتند می توانید به آنها نگاه کنید.

Tehnicheskaya podderzhka Valorant interesnye stati i poleznye stati 800x413 - پشتیبانی فنی Valorant - چگونه بنویسیم؟

چگونه به پشتیبانی فنی Valorant بنویسیم؟

بدیهی است که سایت نمی تواند به همه سوالات پاسخ دهد و برای همه مشکلات راه حل ارائه دهد. برای چنین مواردی، کارگران پشتیبانی فنی وجود دارند که آماده کمک به بازیکنان در شرایط سخت هستند. برای نوشتن نامه و دریافت پاسخ از یکی از آنها، باید قرمز را فشار دهید دکمه "ارسال درخواست". در وسط صفحه

پس از کلیک بر روی دکمه، به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید نوع درخواست را انتخاب کنید. در لیست کشویی باید موضوع درخواست را انتخاب کنید: فقط یک بررسی/سوال، مشکلات حساب، بازی و غیره. برای ارسال درخواست برای اکثر موضوعات، باید وارد حساب کاربری خود شوید، مگر اینکه این امکان وجود نداشته باشد (مثلاً هنگام ارسال درخواست برای یک حساب از دست رفته). این کار را می توان در گوشه سمت راست بالای صفحه یا با کلیک بر روی دکمه ای که هنگام انتخاب نوع درخواست ظاهر می شود انجام داد.

پس از انتخاب نوع درخواست، فیلدهای متنی روی صفحه ظاهر می شود که باید آنها را پر کنید. آنها برای هر نوع متفاوت هستند، اما پر کردن آنها دشوار نخواهد بود - محتوای آنها مستقیماً با موضوع درخواست مرتبط است. فیلدهای ستاره دار باید پر شوند، در حالی که بقیه اختیاری هستند. به عنوان مثال، در اینجا چیزی است که شما باید برای ارسال درخواست در مورد مشکلی در Valorant Points ارائه دهید:

پس از پر کردن تمام فیلدها، می توانید روی دکمه ارسال کلیک کنید. پشتیبانی فنی Valorant به ایمیل شما پاسخ خواهد داد، بنابراین فراموش نکنید که اغلب آن را بررسی کنید. پاسخ ممکن است کمی طول بکشد، که می توانید آن را صرف جستجوی راه حل ها در اینترنت کنید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز