Valorant شروع نمی شود، خراب می شود - راه حلی برای مشکلات فنی و گیم پلی.

آیا Valorant باگی است یا راه اندازی نمی شود؟ راه حلی وجود دارد! تاخیر و فریز مداوم مشکلی نیست! آیا پس از نصب مود Valorant شروع به خراب شدن می کند یا NPC ها به تکمیل کار پاسخ نمی دهند؟ و پاسخی برای این سوال وجود دارد! در این صفحه می توانید راه حلی برای مشکلات شناخته شده بازی بیابید و در مورد آنها بحث کنید کاربران آنلاین حاضر در سایت ".

در اینجا پاسخ رایج ترین اشتباهات است. اگر چیزی مناسب برای حل مشکل خود پیدا نکردید، توصیه می کنیم به آن بروید سایت اینترنتی، که در آن می توانید با هر خطایی که در Valorant با آن مواجه می شوید با جزئیات بیشتری آشنا شوید.

بازی بدون خطا روی دسکتاپ سقوط می کند.
پاسخ: به احتمال زیاد مشکل در فایل های خراب بازی است. در چنین شرایطی توصیه می شود پس از کپی کردن تمامی سیو ها، بازی را مجددا نصب کنید. اگر بازی از فروشگاه رسمی دانلود شده است، لازم نیست نگران امنیت پیشرفت خود باشید.

Valorant روی کنسول کار نمی کند.
پاسخ: نرم افزار را به آخرین نسخه به روز کنید و همچنین پایداری اتصال اینترنت خود را بررسی کنید. اگر آپدیت کامل سیستم عامل کنسول و خود بازی مشکل را حل نکرد، پس باید بازی را دوباره دانلود کنید و ابتدا آن را از روی دیسک پاک کرده باشید.

خطای 0xc000007b.

پاسخ: دو راه حل وجود دارد.
اولین مورد نصب مجدد کامل بازی است. در برخی موارد این مشکل را برطرف می کند.
مرحله دوم شامل دو مرحله است:

  1. نصب مجدد کامل (اگر نصب کننده گزینه حذف فایل ها را در اولین راه اندازی ارائه می دهد، این کار را انجام دهید و سپس دوباره آن را برای نصب تمیز اجرا کنید) اجزای DirectX، Microsoft Visual C++ و Microsoft .NET Framework.
  2. اگر این کمکی نکرد، باید میانبر بازی را با برنامه Dependency Walker (یا یک آنالوگ) بررسی کنید. در نتیجه برنامه، لیستی از تمام فایل های لازم برای کار کردن بازی خواهید داشت. 

خطای 0xc0000142.

پاسخ: اغلب این خطا به دلیل وجود حروف سیریلیک (حروف روسی) در یکی از مسیرهایی که بازی فایل های خود را در آن ذخیره می کند، رخ می دهد. این می تواند نام کاربری یا پوشه ای باشد که بازی در آن قرار دارد. راه حل این است که بازی را در پوشه دیگری که نام آن با حروف انگلیسی نوشته شده است نصب کنید یا نام کاربری را تغییر دهید.

خطای 0xc0000906.

پاسخ: این خطا به دلیل مسدود شدن یک یا چند فایل بازی توسط آنتی ویروس یا Windows Defender است. برای حذف آن، باید کل پوشه بازی را به موارد استثنا اضافه کنید. این روش برای هر آنتی ویروس فردی است و باید به سیستم کمک آن مراجعه کنید. شایان ذکر است که شما این کار را با مسئولیت خود انجام می دهید. همه ما عاشق بسته بندی مجدد هستیم، اما اگر اغلب با این خطا مواجه می شوید، باید به فکر خرید بازی باشید. حتی با تخفیف، که می توانید از آنها مطلع شوید اخبار در وب سایت ما.

هیچ یک msvcp 140.dll/msvcp 120.dll/msvcp 110.dll/msvcp 100.dll

پاسخ: اگر رایانه نسخه صحیح بسته Microsoft Visual C++ را که شامل msvcp 140.dll (و موارد مشابه) است، نداشته باشد، رخ می دهد. راه حل این است که نسخه مورد نیاز بسته را نصب کنید.

پس از دانلود و نصب بسته جدید، خطا باید ناپدید شود. اگر پیام عدم وجود msvcp 140.dll (120، 110، 100) همچنان ادامه دارد، باید موارد زیر را انجام دهید:

  • روی Windows + R کلیک کنید. 
  • دستور را وارد کنید “regsvrЗ2 msvcp140.dll” (بدون نقل قول)؛
  • روی "OK" کلیک کنید؛
  • کامپیوتر را مجددا راه اندازی می کنیم.

خطای 0xc0000009a/0xc0000009b/0xc0000009f و موارد دیگر
A: تمام خطاهایی که با شاخص 0xc0000009 شروع می شوند (به عنوان مثال 0xc0000009a، که در آن "a" می تواند هر حرف یا عددی باشد) را می توان به عنوان یک خانواده طبقه بندی کرد. چنین خطاهایی نتیجه مشکلات رم یا فایل صفحه است.

قبل از شروع مراحل زیر، اکیداً توصیه می‌کنیم که برخی از فرآیندهای پس‌زمینه و برنامه‌های شخص ثالث را غیرفعال کنید و سپس سعی کنید Valorant را دوباره راه‌اندازی کنید.
حجم فایل swap را افزایش دهید:

  • روی نماد رایانه کلیک راست کرده و سپس: "تنظیمات سیستم پیشرفته" - "پیشرفته" - "عملکرد" ​​- "پیشرفته" - "حافظه مجازی" - "تغییر".
  • یک دیسک را انتخاب کنید و آن را به همان اندازه تنظیم کنید.
  • بیایید راه اندازی مجدد کنیم.


اندازه فایل صفحه بندی باید مضربی از 1024 باشد. اندازه به فضای خالی روی دیسک محلی انتخاب شده بستگی دارد. توصیه می کنیم آن را برابر با مقدار RAM تنظیم کنید.
اگر خطای 0xc0000009a ادامه داشت، باید رم خود را بررسی کنید. برای انجام این کار، باید از توابع برنامه هایی مانند MemTest86، Acronis، Everest استفاده کنید.

بازی کند می شود و عقب می ماند

به احتمال زیاد این مشکل ماهیت سخت افزاری دارد. سیستم مورد نیاز بازی را بررسی کنید و تنظیمات کیفیت گرافیکی صحیح را تنظیم کنید. می توانید در مورد بهینه سازی بازی بیشتر بدانید در وب سایت ما بخوانید. موارد استثنایی در زیر مورد بحث قرار گرفته است.

مشکلاتی در بازی وجود دارد.
پاسخ: رایانه خود را برای ویروس ها بررسی کنید، فرآیندهای پس زمینه غیر ضروری و برنامه های استفاده نشده را در مدیر وظیفه غیرفعال کنید. همچنین ارزش بررسی وضعیت هارد دیسک را با استفاده از برنامه های تخصصی مانند Hard Drive Inspector دارد. دمای پردازنده و کارت گرافیک را بررسی کنید - ممکن است زمان سرویس رایانه شما فرا رسیده باشد.

زمان بارگذاری طولانی در بازی.
پاسخ: وضعیت هارد دیسک خود را بررسی کنید. توصیه می شود حالت های غیر ضروری را حذف کنید - آنها می توانند بر مدت زمان بارگیری تأثیر زیادی بگذارند. تنظیمات آنتی ویروس خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که آن را روی حالت بازی یا معادل آن تنظیم کنید.

شجاعت عقب افتاده است.
پاسخ: دلایل کاهش سرعت دوره ای (تجمیع یا تاخیر) در Valorant ممکن است برنامه هایی باشد که در پس زمینه اجرا می شوند. توجه ویژه باید به برنامه هایی مانند Discord و Skype شود. اگر در بازی های دیگر تاخیر وجود دارد، توصیه می کنیم وضعیت هارد دیسک را بررسی کنید - به احتمال زیاد زمان تعویض آن فرا رسیده است.

مشکل با مودها

بسیاری از تغییرات نیاز به برنامه های اضافی برای اجرا دارند یا "در بالای" حالت های دیگر نصب می شوند. لطفا دستورالعمل نصب را به دقت بخوانید و تمام مراحل را دقیقا دنبال کنید.


قبل از راه‌اندازی هرگونه تغییر، دانلود Microsoft Visual C++ و Microsoft .NET Framework و Java Runtime Environment از وب‌سایت‌های رسمی توسعه‌دهندگان الزامی است. هر دوی این پلتفرم‌ها، به یک درجه یا دیگری، برای ایجاد و راه‌اندازی تغییرات، به‌ویژه تغییرات پیچیده، استفاده می‌شوند.

خطاهای دانلود/به روز رسانی

پایداری اتصال اینترنت و سرعت دانلود خود را بررسی کنید. اگر پینگ خیلی زیاد باشد یا پهنای باند خیلی کم باشد، ممکن است به روز رسانی خطا ایجاد کند.

اگر فروشگاه یا راه‌انداز Valorant به‌روزرسانی‌ها را کامل نکرد یا خطاهایی را نشان داد، خود برنامه را دوباره نصب کنید. در این صورت تمامی بازی هایی که دانلود کرده اید ذخیره خواهند شد.

بررسی یکپارچگی داده های بازی را اجرا کنید.

بررسی کنید که آیا فضای خالی روی دیسکی که بازی روی آن نصب شده است و همچنین روی دیسک سیستم عامل وجود دارد یا خیر. در هر دو مورد، نباید فضای خالی کمتری نسبت به بازی در حال حاضر وجود داشته باشد. در حالت ایده آل، همیشه حدود 100 گیگابایت ذخیره داشته باشید.

تنظیمات آنتی ویروس و Windows Defender و همچنین مجوزهای فایروال خود را بررسی کنید. کاملاً ممکن است که آنها اتصال اینترنت را برای تعدادی از برنامه ها محدود کنند. این مشکل با نصب مجدد فروشگاه یا لانچر قابل حل است. اکثر آنها در طول مراحل نصب درخواست دسترسی به اینترنت می کنند.

خطا در ورود به بازی

اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که آخرین به روز رسانی ها را دارید. تنظیمات آنتی ویروس خود را بررسی کنید - این امکان وجود دارد که در حال حاضر دسترسی به اینترنت را برای تعدادی از برنامه ها محدود کرده باشد. شاید بازی برای یک آپدیت بزرگ آماده می شود؟ یا شما تنها کسی نیستید که این خطا را دارید؟

صفحه سیاه و از کار افتادن هنگام تلاش برای ورود به بازی.
پاسخ: اگر از VPN استفاده می کنید، به احتمال زیاد مشکل از آنجاست. سعی کنید تنظیمات آن را تغییر دهید یا به طور موقت آن را غیرفعال کنید. توصیه می شود منطقه را در خود بازی تغییر دهید (در صورت ارائه چنین گزینه ای). پس از مدتی می توانید به تنظیمات معمول خود بازگردید.

"جلسه نامعتبر" و موارد مشابه.
پاسخ: راه‌انداز را مجدداً راه‌اندازی کنید و منتظر بمانید تا دوباره به سرورها متصل شود. اگر این کار کمکی نکرد، باید کامپیوتر و روتر خود را مجددا راه اندازی کنید. 

Valorant به سرور متصل نمی شود.
پاسخ: به احتمال زیاد سرور بازی بیش از حد بارگذاری شده است یا لابی خاصی در حال حاضر در دسترس نیست. سعی کنید لیست سرورهای موجود را به روز کنید یا بازی را دوباره راه اندازی کنید.

PS مطمئن شوید که اکانت یا آدرس IP شما به دلیل نقض قوانین از بازی محروم نشده باشد و هیچ تقلب یا برنامه ممنوعه دیگری روی رایانه شما نصب نشده باشد.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز