تقلب ها، هک ها و هک های Valorant - نحوه پیدا کردن یک متقلب در بازی

اصلی تقلب می کند در یک تیرانداز کامپیوتری ارزش گذاری - آیا Aimbot، Wallhack، همچنین ESP (ادراک حسی اضافی).

اساساً، همه اینها به طور همزمان به کاربران دقت و آینده نگری فوق بشری می دهد و مهارت و آینده نگری آنها را فراتر از حد مجاز قانونی افزایش می دهد. شناسایی یک هکر بسیار ساده است، به خصوص اگر مدت زیادی است که از Valorant استفاده می کنید و بلافاصله متوجه می شوید که چیزی کاملاً عجیب پیش می رود. اما نشانه‌های بصری نیز می‌توانند کمک کنند، به عنوان مثال، حریفان به‌طور جعلی به اهداف (معمولاً سر) چسبیده‌اند و همچنین دائماً منتظر حملات از جناح هستند.

متقلب ها - به هیچ وجه احمق نیستند و معمولاً می توانند اقدامات خود را از Riot Games پنهان کنند که این امر شناسایی آنها را برای برنامه دشوار می کند. به همین دلیل، شناسایی و گزارش هکرها توسط جامعه Valorant بسیار مورد نیاز است. اگر متوجه موارد فوق شدید و/یا فکر می کنید که یک شرکت کننده به دلیل شرایط دیگر قوانین را نقض می کند، باید در خود بازی در این مورد اطلاع دهید.

همچنین لازم به تاکید است که در این مورد به سارقین ادعایی اطلاع ندهید. زیرا برخی از گیمرها در واقع می توانند با متقلب اشتباه شوند، اما در واقع، آنها به سادگی بازیکنان بسیار عالی و قدرتمندی هستند. در نتیجه، فقط سازندگان می توانند به طور دقیق نشان دهند که آیا یک شرکت کننده تقلب می کند یا خیر. اگر معلوم شود که شک و تردید شما درست است، این حساب مادام العمر ممنوع خواهد شد.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز