نحوه بازی Valorant با ربات ها

بازی محبوب Valorant از Riot Games یک بازی تیراندازی اول شخص چند نفره است و بنابراین شامل کار گروهی می شود. همانطور که اغلب اتفاق می افتد، شکست های یک بازیکن منجر به از دست دادن کل تیم می شود، بنابراین بسیاری از گیمرها به این سوال علاقه مند هستند که آیا می توان Valorant را با ربات ها بازی کرد؟ این حالت بازی نوعی آموزش است که به بررسی توانایی های شخصیت شما و تقویت مهارت های او کمک می کند. این ویژگی مفید به شما این امکان را می دهد که قبل از یک بازی تیمی به خوبی آماده شوید تا در لحظه ای حیاتی رفقای خود را ناامید نکنید. این بازی چنین فرصتی را فراهم می کند و نحوه استفاده از آن را در مقاله بیشتر بخوانید - بیایید سعی کنیم با هم آن را بفهمیم.

نحوه بازی با ربات ها در Valorant

اولین چیزی که باید بدانید این است که ربات ها چه کسانی هستند. در بازی‌ها، ربات‌ها شخصیت‌هایی هستند که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند و طبق یک سناریوی خاص، به‌طور خودکار اقداماتی را انجام می‌دهند. آنها طوری طراحی شده اند که یک بازیکن واقعی بتواند تمرین کند، مهارت های خود را روی حریفی آسیب پذیرتر و کمتر مانور پذیرتر کند و سپس نتایج عالی را مستقیماً در مسابقات نشان دهد. این به ویژه برای کاربرانی که به تازگی بازی را یاد می گیرند صادق است.

بنابراین، بیایید نگاهی گام به گام به نحوه فعال کردن ربات بیندازیم. برای این کار باید به حالت آموزش برویم. اینجوری میشه:

  1. به نقطه "تست تسلط" می رویم.
  2. سپس "شروع" را انتخاب کنید، پس از آن حالت آموزش شروع می شود.
  3. اکنون روی صفحه کلید دکمه "F3" را فشار دهید، که منو باز می شود.

در این منو می توانید تنظیماتی را انجام دهید، برای مثال سرعت ربات ها و همچنین تعداد ضربه ها (تعداد کشتن) را انتخاب کنید که پس از آن آموزش تمام شده در نظر گرفته می شود. شما همچنین می توانید تعداد بی نهایت کارتریج را انتخاب کنید، زره را برای ربات ها فعال یا غیرفعال کنید و همچنین مشخص کنید که آیا آنها به طرفین حرکت می کنند یا خیر. پس از تکمیل تمام تنظیمات، باید روی «آماده» و سپس «شروع» یا «آموزش» کلیک کنید. پس از این، مکانی باز می شود که در آن فرصت خواهید داشت مکانیزم های نبرد را کار کنید.

راه جایگزین

ما راحت ترین و ساده ترین راه را برای بازی در برابر ربات ها در بازی ویدیویی Valorant به شما گفتیم، اما گزینه دیگری وجود دارد، اگرچه این ترفندی است که همه درباره آن نمی دانند. شما می توانید با استفاده از شخصیت زن Sage یک ربات بسازید. 3

او توانایی بی نظیری برای زنده شدن دارد. شما باید یک دوست را بکشید یا خودکشی کنید و سپس شخصیت را احیا کنید، پس از آن خود را در بدن او خواهید یافت و به جای جسد نوعی ربات ظاهر می شود. البته فایده چندانی ندارد، زیرا در این مورد هیچ پیش بینی برای تنظیم آن وجود ندارد و هیچ حرکتی وجود ندارد، اما با کمک آن می توانید مثلاً هدف گیری و تیراندازی را یاد بگیرید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز