نحوه رفع خطای کد 84 در Valorant

بازیکنان شجاع از به‌روزرسانی جدید هیجان‌زده بودند، که چیزهای هیجان‌انگیز مختلفی را روی میز آورد. با این حال، بسیاری برای اتصال به بازی مشکل دارند. کد خطایی به نام Valorant Error Code 84 در بازی آنلاین ظاهر شده است که در آن بازیکنان در حال قطع ارتباط با بازی هستند. بسیاری از گیمرها گیج شده اند و می خواهند بدانند خطای 84 در Valorant چه زمانی برطرف می شود.

نسل بعدی لپ تاپ های گیمینگ پیوند

کد خطای 84 در Valorant چیست؟

بازیکنان در سراسر جهان آخرین به روز رسانی Valorant را نصب کرده اند و انتظار دارند ویژگی های جدید زیادی داشته باشند. با این حال، کد خطای 84 Valorant آنها را ناامید کرد زیرا قادر به اتصال به سرورها نبودند. به دلیل این باگ، بازیکنان در حلقه قطع و وصل شدن گیر کرده اند. این اتفاق در چند ساعت گذشته بارها و بارها برای بازیکنان تکرار شده است.

Valorant مشکلات سرور را در دسته رسمی توییتر خود تأیید کرد. تیم در حال کار برای رفع سریع مشکل است. با تایید مشکل سرورهای Valorant، توسعه دهندگان این مشکل را در توییتر به صورت مکتوب گزارش کردند: "ما از مشکلات قطعی سرور در NA/LATAM/BR آگاه هستیم و در حال بررسی آنها هستیم.". تیم حتی بابت این کوتاهی عذرخواهی کرد.

چقدر طول می کشد تا مشکل ارور 84 در Valorant حل شود؟

ارور Valorant 84 در سایت پشتیبانی رسمی بازی ذکر نشده است. تیم حداکثر یک روز برای حل چنین مشکلاتی در رابطه با سرورهای Valorant زمان می برد. بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که تیم به زودی مشکلات داخلی را که باعث خطای اتصال Valorant می شود، حل کند. در حال حاضر، بازیکنان باید منتظر بمانند تا تیم مشکل را حل کند و یک آپدیت جدید را معرفی کند.

در اینجا چیزی است که خود گیمرها می نویسند: "کس دیگری کد خطا 84 را دریافت می کند؟ این فوق العاده آزار دهنده است. من مجبور شدم 3 بار بازی را دوباره شروع کنم." در حالی که کاربر دیگری متأسفانه خاطرنشان کرد: "به دلایلی، خطاهای 84 و 31 ظاهر می شوند." این هرگز اتفاق افتاده است. من نمی توانم بازی کنم. چه اتفاقی می افتد؟"

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز