خطای ویژگی Valorant DX11: نحوه رفع مشکل را توضیح داد

آیا با خطای ویژگی DX11 در Valorant مواجه هستید و نمی دانید چگونه آن را برطرف کنید؟ دیگر نگاه نکنید، ما شما را درست می کنیم.

Valorant امروزه یک بازی تیراندازی اول شخص بسیار محبوب است. با پخش کننده ها و سازندگان محتوا و همچنین مسابقات متعددی که به صورت شبانه روزی برگزار می شود، جامعه بسیار پر جنب و جوشی دارد. طبیعتا در چنین بازی ای خطاها و مشکلات زیادی ظاهر می شود. به طور معمول، Riot Games وصله‌ها را منتشر می‌کند و خیلی سریع آنها را رفع می‌کند. گاهی اوقات برخی از خطاها نیاز به تصحیح دستی دارند. خطای عملکرد DX11 یکی از آنها است -

https://deadraider.ru — DEAD RAID سایت رسمی طرفداران بازی

علت خطای عملکرد DX11 -

این باگ از زمان آزمایش بتا در بازی تکرار می شود. خطای عملکرد مربوط به درایورهای کارت گرافیک است که ممکن است نیاز به نصب مجدد یا به روز رسانی داشته باشد. با این حال، قبل از به روز رسانی آنها، باید Riot Vanguard را حذف نصب کنید. Riot Vanguard نرم افزار امنیتی بازی Riot Games است که برای تضمین بالاترین سطح یکپارچگی رقابتی طراحی شده است. نگران نباشید این نرم افزار پس از نصب مجدد بازی به راحتی دوباره نصب می شود. در زیر مراحل برای حل مشکل آورده شده است. آنها را به طور کامل دنبال کنید و امیدواریم در پایان دیگر DX11 Feature Level 10.0 را که برای اجرای اشکال موتور در Valorant لازم است، دریافت نخواهید کرد.

مراحلی که باید دنبال شود -

Riot Vanguard را حذف کنید -

روی منوی استارت ویندوز کلیک کنید.
جستجو برای "افزودن یا حذف برنامه ها"
اولین نتیجه را باز کنید.
در منوی جدید، "Riot Vanguard" را پیدا کنید.
روی نماد Riot Vanguard کلیک کنید و روی Remove کلیک کنید.
حذف را تایید کنید.

درایورهای کارت گرافیک خود را به روز کنید -

با کلیک راست بر روی دسکتاپ ویندوز خود، باید هر درایور کارت گرافیکی که دارید را باز کنید. از آنها باید نرم افزار را به آخرین نسخه به روز کنید.

کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید -

پس از انجام دو مرحله بالا، کامپیوتر خود را ریستارت کرده و بازی را باز کنید. چند ثانیه طول می کشد تا Riot Vanguard دوباره بارگیری شود و شما آماده هستید. مشکل برطرف شد و امیدوارم دیگر با آن مواجه نشوید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز