خرید اکانت های Valorant

بازی تیراندازی چند نفره Valorant توسط Riot Games در سال 2020 منتشر شد. از همان ابتدا، این پروژه بسیار محبوب بود و همچنان یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین است. میانگین تماشاگران امروز حدود 1,5 میلیون بازیکن است. در اوج آزمایش بتا، این رقم به سه میلیون رسید. بسیاری از افراد با دیدن تمامی امکاناتی که Valorant ارائه می دهد، قطعا تصمیم می گیرند که به استفاده از بازی ادامه دهند. در عین حال، همه افراد وقت آزاد ندارند تا پوسته های خنک و روشن برای شخصیت های خود داشته باشند. با مراجعه به سایت می توانید از گیم پلی خوش طراحی لذت ببرید فروشگاه اکانت Valorant و برای خود یک حساب کاربری با هر چیزی که نیاز دارید بخرید.

ویژگی های پروژه Valorant.house

کاربران وب سایت Valorant.house می توانند خیلی سریع در بازی Valorant با پوسته های مورد نیاز خود یک حساب کاربری خریداری کنند. صفحه اصلی دارای یک جستجوی راحت است که به شما امکان می دهد محصولات را بر اساس پارامترهای زیر فیلتر کنید:

  • دسته ها (حساب های تصادفی یا حساب های با توضیحات)؛
  • منطقه (روسیه، اتحادیه اروپا، Jceania، لاتین و غیره)؛
  • رتبه ها (از رتبه بندی نشده تا الماس یا جاودانه).

هزینه کالا می تواند از رایگان تا 1500 روبل متغیر باشد. برای دریافت جوایز و هدایای رایگان از طرف دولت، باید در لیست پستی و شبکه های اجتماعی Valorant.house مشترک شوید که از طریق آن پوسته های عالی زیادی توزیع می شود.

امنیت خرید اکانت های Valorant

خریدار با خرید اکانت در بازی Valorant می تواند ایمیل مرتبط با آن را تغییر داده و تمامی اعلان های مهم بازی را به آدرس ایمیل معمول خود دریافت کند. برای این منظور، وب سایت دارای بخش ویژه ای با دستورالعمل های گام به گام دقیق است.

اگر در هر مرحله ای کاربر در استفاده از حساب خریداری شده از طریق Valorant.house با مشکل مواجه شد یا محتوای آن انتظارات خریدار را برآورده نکرد، همیشه می توانید با خدمات پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلاتی را که ممکن است پیش بیاید حل کنید.

می توانید برای حساب Valorant خود با کارت بانکی و همچنین با استفاده از کیف پول های الکترونیکی QIWI، Yumoney، ApplePay یا GooglePay پرداخت کنید. مشتریان می توانند گزینه ای را که برای آنها مناسب تر است انتخاب کنند. ساده ترین راه را برای به دست آوردن پوسته انتخاب کنید و از نبردها در عرصه های بازی Valorant امروز نهایت لذت را ببرید!

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز