رتبه های در ارزش

Valorant یک بازی ویدئویی تحسین شده چند نفره است که رقیب اصلی Counter-Strike: Global Offensive است. مانند بسیاری از محصولات مشابه، Valorant دارای یک سیستم عنوان یا، همانطور که آن را نیز می نامند، یک سیستم رتبه بندی دارد. این برای نشان دادن سطح بازیکن و تعیین مهارت های او ضروری است، یعنی درک اینکه چقدر خوب بازی می کنید. در مجموع 9 رتبه وجود دارد که در مقاله در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

چگونه در Valorant رتبه کسب کنیم

هنگام شروع بازی، باید بدانید که حالت رتبه بندی بلافاصله باز نمی شود. برای شروع، شما باید حداقل 20 بازی معمولی را انجام دهید تا از آن استفاده کنید و مکانیک کلی را درک کنید. این به شما امکان می‌دهد رتبه‌بندی خود را باز کنید، اما به شما اجازه نمی‌دهد رتبه خود را افزایش دهید، زیرا این امر مستلزم انجام پنج مسابقه کالیبراسیون است که پس از آن به طور خودکار بر اساس سطح توانایی‌هایتان رتبه‌ای به شما اختصاص داده می‌شود. هنگام تعیین رتبه، نه تنها برد یا باخت در نظر گرفته می شود، بلکه میزان تاثیرگذاری گیمر در طول بازی نیز در نظر گرفته می شود.

با افزایش رتبه شخصی خود در یک بازی رتبه بندی شده، به تدریج رتبه خود را افزایش خواهید داد. و تنها پس از آن به مسابقاتی دسترسی خواهید داشت که حریفان تقریباً هم سطح شما خواهند بود (در فاصله دو رتبه از شما). این راحت است زیرا مطمئناً با یک گیمر خیلی قوی روبرو نخواهید شد که به دلیل عدم تجربه شانس شکست دادن او را نخواهید داشت.

در بازی چه رتبه هایی وجود دارد؟

هر طرفدار بازی های ویدیویی تیمی در سال 2023 از وجود بازی Valorant اطلاع دارد، اما تازه واردان هنوز در سیستم رتبه بندی ضعیف هستند. بازی در ابتدا دارای 8 رتبه (عنوان) بود، اما پس از شروع قسمت پنجم، یک قسمت دیگر اضافه شد. اکنون نه رتبه وجود دارد، اما هر یک از آنها (به جز آخرین) شامل سه سطح فرعی دیگر است. در مجموع این بازی دارای 25 رتبه است که گیمرها به دو دسته تقسیم می شوند.

اکنون زمان آن است که به ترتیب به تمام رتبه های تیرانداز افسانه ای Valorant نگاه کنیم:

  1. اهن – سطح اولیه، که معمولاً توسط مبتدیانی دریافت می شود که هنوز در گیم پلی مهارت کافی ندارند.
  2. برنز – سطح نیز ضعیف در نظر گرفته می شود، اما این بازیکنان کم و بیش با بازی آشنا هستند.
  3. نقره - در اینجا گیمرها شروع به درک مکانیزم بازی می کنند، آنها می توانند به هدف ضربه بزنند و از مهارت ها استفاده کنند.
  4. طلا – بازیکنانی که این سطح را دارند قبلاً درک خوبی از توانایی های عامل خود دارند و می دانند شخصیت های حریف چه ویژگی هایی دارند.
  5. پلاتین (پلاتین) - کاربران این سطح نسبتا خوب بازی می کنند، به نقشه ها مسلط هستند، عامل را به خوبی مدیریت می کنند، اما گاهی اوقات اشتباه می کنند.
  6. الماس - چنین گیمرهایی از مهارت نسبتاً خوبی برخوردار هستند ، به طرز ماهرانه ای از تمام مزایای عامل خود استفاده می کنند ، به خوبی شلیک می کنند و حتی گاهی اوقات از ترفندهای جالب مختلف استفاده می کنند.
  7. هیدی (Ascendant) – کاربرانی که این عنوان را دریافت کرده اند، گیمرهای با تجربه هستند. آنها سریع هستند و درک زیادی از اصول بازی دارند.
  8. جاویدان - یکی از بالاترین رتبه ها چنین بازیکنانی به سلاح ها مسلط هستند و می دانند چگونه از ترفندهای مختلف استفاده کنند. آنها ماهر و باهوش هستند.
  9. تابناک – این عنوان در اختیار بهترین از بهترین، حرفه ای واقعی است. به طور معمول، بازیکنان eSports در این سطح و سطح قبلی بازی می کنند. فقط کسانی که در بین 500 بازیکن برتر منطقه خود قرار دارند می توانند این رتبه را دریافت کنند، اما علاوه بر این، باید دارای رتبه بندی بازی با رتبه بالا (RRI) باشند.

بسیاری از افراد هنوز به این سوال علاقه دارند که چگونه در بازی Valorant یک دسته کلید عنوان بدست آوریم؟ بنابراین، در پایان اپیزود برای بهترین رتبه بازیگری داده می شود، پس از آن می توانید آن را به عنوان یک تزئین اصلی روی سلاح خود آویزان کنید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
Adblock به
آشکارساز