نحوه صحبت از طریق چت صوتی در Valorant در روسیه

چت صوتی به بازیکنان یک تیم اجازه می دهد تا به سرعت و بدون مشکل تعامل داشته باشند. در CS:GO، چت صوتی کاملاً توسعه یافته است، بنابراین بازی MM حتی با غریبه ها بسیار راحت است و اطلاعات را به موقع و با دقت صدا منتقل می کند.

مشکلاتی در ارتباط صوتی در Valorant وجود دارد که عمدتاً شهروندان روسیه را تحت تأثیر قرار می دهد. بیایید سعی کنیم دریابیم که چگونه می توان چت صوتی Valorant را فعال کرد و آیا امکان صحبت کردن روس ها در بازی وجود دارد یا خیر.

اجاره اکانت های PS4 و PS5

چرا چت صوتی Valorant در روسیه وجود ندارد؟

فدراسیون روسیه در حال حاضر قوانینی را برای تقویت مبارزه با تروریسم وضع کرده است. بسته Yarovaya که طبق آن همه شرکت های اینترنتی، به هر طریقی که در قلمرو فدراسیون روسیه فعالیت می کنند، باید فایل های مکاتبات، اطلاعات متنی، ضبط مکالمات و نامه ها را به مدت شش ماه از تاریخ آخرین دریافت و پردازش ذخیره کنند. .

در حال حاضر، Riot Games توان غلبه بر چنین مانعی را ندارد. این در درجه اول به دلیل شیوع نه چندان گسترده محصولات (بازی) در روسیه است. البته، می توانید زیرساخت ها را توسعه دهید، سرورهایی را در قلمرو ایالت روسیه خریداری کنید و از چت صوتی استفاده کنید.

اما به گفته یک نماینده رسمی Riot، ما نمی توانیم در آینده نزدیک روی این موضوع حساب کنیم. در حال حاضر، این شرکت نمی تواند هزینه های زیادی را متقبل شود و زیرساختی ایجاد کند که با آن امکان ذخیره داده های مورد نیاز قانون روسیه 374-FZ وجود داشته باشد.

در مورد بازی هایی مانند CS:GO، Dota2 و غیره. چرا چت مکالمه کار می کند؟ واقعیت این است که کارکرد برقراری ارتباط از طریق مکالمه ممنوع نیست، اما مشکلاتی وجود دارد که باید بر آنها غلبه کرد و مستقیماً به توانایی های شرکت پشتیبانی کننده بستگی دارد. اما در Riot Games، همانطور که در بالا ذکر شد، اکنون چنین فرصت هایی وجود ندارد. بنابراین، تنها می توان امیدوار بود و منتظر بود که در آینده محصولات Riot محبوبیت بیشتری پیدا کنند و بودجه اضافی برای تقویت زیرساخت ظاهر شود. توسعه همچنین برای بهبود شرایط بازی در فدراسیون روسیه مهم است (به معنای کاهش پینگ در بازی).

یک عامل احتمالی در دور زدن مانع و فعال کردن چت در فدراسیون روسیه می تواند تغییر در قانون باشد - تضعیف قوانین علیه تروریسم. اما به سختی می توان روی یک راه حل سریع برای این موضوع حساب کرد، زیرا قوانین موضوع بسیار کندی هستند. و، به عنوان یک قاعده، قوانین در مورد چنین چیزهایی به جای ضعیف تر شدن سخت تر می شوند.

گزینه های گنجاندن

تغییر منطقه

ساده ترین راه برای انجام چت صوتی این است که سعی کنید منطقه حساب Riot خود را تغییر دهید. با درخواست تغییر منطقه برای پشتیبانی بنویسید. این گزینه ممکن است نتیجه ای نداشته باشد، زیرا درخواست های پشتیبانی بسیار زیاد است و ممکن است پاسخی دریافت نکنید. اگر منطقه در حساب شما با موقعیت جغرافیایی واقعی شما مطابقت دارد، به احتمال زیاد رد خواهید کرد. اگر روند به خوبی پیش برود، پشتیبانی می‌تواند محل اقامت و ثبت حساب، آدرس IP فعلی، کشورهایی که بازی راه‌اندازی شده است، اطلاعات شخصی شما و موارد دیگر را مشخص کند. به طور طبیعی، آدرس IP و کشور باید متفاوت باشد - از VPN استفاده کنید و فقط در زیر آن وارد حساب خود شوید.

برخی از افراد توصیه می کنند VPN را فعال کنید و Valorant را بازی کنید. فقط پس از این سعی کنید از طریق پشتیبانی درخواست تغییر کشور را بدهید.

اگر هنگام تماشای یک استریم آمریکایی، Valorant را در طول آزمایش بتا بسته دریافت کردید، این روش تضمین می‌شود. سپس منطقه به طور خودکار روی USA تنظیم می شود که با مکان واقعی مطابقت ندارد. شما می توانید ایالات متحده را ترک کنید، اما پس از آن پینگ به 200 می رسد، و غیرممکن است که با چنین تاخیری بازی کنید.

پشتیبانی قطعاً می نویسد که شما می توانید یک منطقه متفاوت را حداکثر هر 90 روز یک بار تنظیم کنید.

ایجاد یک حساب کاربری جدید از طریق VPN

یک VPN مانند Windscrib بارگیری کنید. برنامه را روشن کنید و کشوری غیر از روسیه را انتخاب کنید. توصیه می شود منطقه اروپا را انتخاب کنید، زیرا سرورهای Riot در اروپا قرار دارند. سپس، هنگام انتخاب بازی ها، به سرورهای اروپایی پرتاب می شوید و پینگ حداقل می شود.

در مرحله بعد، باید یک حساب کاربری جدید Riot ثبت کنید. این لینک را دنبال کنید https://playvalorant.com/ru-ru/ با VPN از قبل فعال شده است. مراحل ثبت نام استاندارد را طی کنید و با استفاده از پیوند موجود در ایمیل، ایجاد حساب کاربری خود را تأیید کنید.

مهم است که مطمئن شوید منطقه در حساب ثبت شده است که مطابق با تنظیمات تنظیم شده در نرم افزار VPN است. یعنی به هر کسی نیاز است، اما روسیه نه. در این صورت شما قادر خواهید بود به زبان Valorant صحبت کنید. سپس می توانید بدون VPN وارد بازی شوید.

خرید اکانت

سایتی را پیدا کنید که اکانت های خالی Valorant را با چت زنده در حال اجرا می فروشد. همانطور که قبلاً مشخص است ، هر حسابی که در روسیه ثبت نشده باشد انجام می شود. بهتر است یک اکانت اروپایی خریداری کنید تا کمترین تاخیر در بازی وجود داشته باشد.

می توانید یک حساب کاربری در وب سایت خریداری کنید https://funpay.ru/. ثبت نام کنید، "Valorant" را در وب سایت جستجو کنید و "Accounts" را انتخاب کنید.

لیست بزرگی از حساب های فروشندگان مختلف ظاهر می شود. می‌توانید بلافاصله حساب‌ها را بر اساس «EU» نمایش دهید و مورد مناسب را انتخاب کنید. حتماً نام یا داخل توضیحات اکانتی که به صدا دسترسی دارید را بررسی کنید.

حساب ها می توانند تمیز باشند یا قبلاً ارتقا یافته باشند. قیمت نیز به این عوامل بستگی دارد. یک حساب تمیز معمولی فقط با 30-50 روبل قابل خرید است.

تنها اشکال دو روش آخر این است که اگر اکانت قدیمی شما قبلاً برای مسابقات رتبه بندی شده در دسترس بوده و امتیاز داشته باشد، باید دوباره رتبه خود را ارتقا دهید. اما در صورت لزوم می توانید یک حساب کاربری آماده در وب سایت بدون محدودیت انتخاب کنید.

راه اندازی چت صوتی

برای اطمینان از اینکه در طول مکالمه به وضوح شنیده می شوید و پخش حواس شما را پرت نمی کند، باید چت را برای خود شخصی سازی کنید. به تنظیمات Valorant در بخش «صوت»، زیربخش «چت صوتی» بروید.

رابط تنظیمات زیادی خواهد داشت. می‌توانید میکروفون مورد نیاز خود را برای صحبت انتخاب کنید و کلیدی را تنظیم کنید که با فشار دادن آن شروع به پخش کند. یا انتخاب کنید که وقتی صدا به میکروفون ارسال می شود، صدای شما به طور خودکار فعال شود.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز