چگونه یک دوست به Valorant اضافه کنیم

Valorant مانند Steam دارای عملکردی برای اضافه کردن دوستان است که می توانید برای آنها دعوت نامه ارسال کنید و با هم بازی کنید.

برای افزودن یک دوست در Valorant، ابتدا باید شناسه Riot (نام مستعار) و شناسه (هشتگ) شخص مقابل را پیدا کنید. کافیست ماوس را روی نام مستعار نگه دارید تا یک راهنمای ابزار ظاهر شود.

  1. سپس، بازی را اجرا کنید، در گوشه سمت راست پایین منوی اصلی، روی نماد مرد کوچک کلیک کنید. اگر منوی "ارتباطات" پنهان است و نماد قابل مشاهده نیست، مکان نما را به لبه سمت راست صفحه ببرید و کلیک کنید. پنل دوستان باید حذف شود.
  2. فیلدهایی برای وارد کردن نام مستعار و شماره ظاهر می شود.
  3. برای دعوت از یک دوست، یک نام مستعار را در قسمت "Riot ID" وارد کنید و اعداد را بدون علامت "#" در قسمت "Tag" وارد کنید (نمونه زیر را ببینید). بعد، روی علامت "+" در سمت راست کلیک کنید.

درخواست افزودن با پیامی در گوشه پایین سمت چپ "درخواست دوستی برای یک دوست ارسال شد..." برای دوست ارسال می شود. حالا فقط باید صبر کرد تا نفر دوم دعوت را ببیند و آن را بپذیرد. پس از آن، لیست دوستان با یک بازیکن دیگر پر می شود و شما می توانید یک بازی مشترک با او ایجاد کنید.

اگر داده‌های نادرست وارد کنید، بازی با عبارت «...وجود ندارد» به شما اطلاع می‌دهد.

به عنوان یک قاعده، هیچ مشکلی با اقدامات توصیف شده ایجاد نمی شود. اگر نمی توانید فردی را به لیست اضافه کنید، برای پشتیبانی بنویسید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز