چگونه در Valorant تسلیم شویم بدون اینکه منتظر پایان بازی باشیم

پس از آپدیت Valorant 1.02، توسعه دهندگان عملکردی را برای پایان دادن زودهنگام مسابقه معرفی کردند. در CS:GO، ویژگی تسلیم شدن در مسابقات رقابتی محبوب است. گاهی اوقات یک تیم به طور عینی قوی تر از تیم دیگر است و در هر دور بدون شانس پیروز می شود؛ در این صورت بازی کردن هیچ فایده ای ندارد. یا کلاهبردارانی هستند که برای تیم مقابل بازی می کنند و مبارزه با آنها بسیار سخت است. سپس می توانید رای گیری در تیم را شروع کنید و در صورت کسب اکثریت آرا، مسابقه زودتر به پایان می رسد.

برای تسلیم شدن در Valorant، باید چت را باز کنید و دستور "/surrender" را وارد کنید. رای گیری شروع می شود که در آن هر بازیکن تیم باید در آن شرکت کند. برای تسلیم شدن پیش از موعد، باید اکثریت آرا را به دست آورید. برای موافقت، باید کلید F5 را فشار دهید، برای امتناع - F6. یا در چت "/yes" یا "/no" بنویسید. همچنین می توانید از دستور “/ff” برای رای دادن استفاده کنید.

از گزینه ای استفاده کنید که برای شما راحت تر است.

  • در صورت موفقیت آمیز بودن رای، بازی در ابتدای دور بعدی به پایان می رسد. به عنوان مثال، اگر شما در حال حاضر در حال بازی در دور دهم هستید و در طول آن همه به تسلیم شدن رای دادند، پس از شروع دور یازدهم، مسابقه به پایان می رسد.
  • مهم! عدم اقدام در هنگام رای گیری توسط بازی به عنوان یک رای مثبت به حساب می آید، بنابراین اگر مخالف پایان زودهنگام بازی هستید، رای منفی دهید.
  • شما می توانید پیشنهاد تسلیم شدن در Valorant را یک بار در هر مرحله بازی بدهید. اگر هر بازیکنی پیشنهاد کند زودتر تسلیم شود، همچنان فرصت رای دادن خواهید داشت.
  • شما می توانید پس از دور هفتم یا بلافاصله پس از اینکه یکی از هم تیمی هایتان به هر دلیلی بازی را ترک کرد، صرف نظر از اینکه برای کدام تیم بازی می کنید، تسلیم شوید.
  • در صورت تسلیم شدن، طبق گفته توسعه دهندگان، امتیاز انباشته شده در مسابقه فعلی به طور کامل لغو می شود.
برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز