حل خطای "صف غیرفعال است" در Valorant

پس از اینکه مطابقت با موفقیت یافت شد، سعی می کنید به آن متصل شوید و یک پنجره اعلان با خطای "queue disabled" ظاهر می شود. آیا این اغلب برای شما اتفاق می افتد؟ نمی دانید چه باید بکنید و نمی دانید چرا این مشکل رخ می دهد؟ پاسخ به سوالات را می توان در این راهنما یافت.

چه در پروژه های چند نفره کوچک و چه در پروژه های بزرگ از ماستودون های صنعت بازی، مشکلات فنی رخ می دهد. این مشکل مربوط به سرورهاست. چندی پیش، گیمرها با ناتوانی در پیوستن به یک جلسه یافت شده مواجه شدند. بیشتر و بیشتر پیامی ظاهر می شود که می گوید "صف غیرفعال است". این در بازی معمولی و پایدار در شوترهایی مانند Valorant اختلال ایجاد می کند. چقدر باید منتظر راه حلی برای این مشکل بود و چگونه سریع آن را برطرف کرد؟

خطای "صف غیرفعال" و راه حل آن

این مشکل زمانی رخ می دهد که کاربر به دلیل قطع شدن سرورهای اصلی قادر به اتصال به سرورهای بازی نباشد. همچنین، در طول به روز رسانی برنامه ریزی شده یا تعمیر و نگهداری سرور، یک قطع صف رخ می دهد. سوابق با توقف برنامه ریزی نشده به وجود می آیند. هر بار که سرورها برای استفاده آماده نباشند، کاربر از صف قطع می شود.

بنابراین این خطا به اتصال ضعیف اینترنت کاربر مربوط نمی شود یا هر تنظیمات بازی / ارائه دهنده. نیازی به تلاش برای تعمیر دستی همه چیز نیست.

در هنگام قطع شدن سرور، تا زمانی که بخش فنی Riot به حالت عادی برگردد، نمی‌توانید مطابقت پیدا کنید یا جلسه ایجاد کنید. پس از آن با آرامش به بازی بازگردید و از مبارزات لذت ببرید.

اغلب، خاموش شدن فقط در طول تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده رخ می دهد. اعلان های مربوط به هر کاری در بازی Valorant یا در لانچر نمایش داده می شود. همچنین می توانید به طور فعال اخبار توسعه دهندگان را در حساب رسمی توییتر آنها دنبال کنید.

در صورت خاموش شدن ناگهانی، زمانی که یک پیام چک وجود نداشت، بهتر است از منابع شخص ثالث استفاده کنید. شما می توانید سایت های مختلفی را برای تست سرورها در گوگل پیدا کنید. یکی از این موارد DownDetector است. نمودار تمام آخرین اطلاعات را نشان می دهد و دلایل اتصال ضعیف کاربران به بازی را نشان می دهد.

اگر شکست برنامه ریزی نشده بود، تنها چیزی که باقی می ماند این است که شخصاً جوامع یا سایت های مختلف را در مورد راه اندازی و عملکرد پایدار سرورها بررسی کنید. در صورت انجام بازرسی برنامه ریزی شده، تا زمان مشخص شده برای اتمام کار صبر کنید.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز