سیستم مورد نیاز برای یک بازی راحت

برای انجام بازی های بدون دردسر و راحت، کامپیوتر باید تعدادی از الزامات را برآورده کند. هرچه مشخصات رایانه شخصی بالاتر باشد، عملکرد بازی بهتر است، FPS (فریم در ثانیه) بیشتر است.

توسعه دهندگان نصب Valorant را در ویندوز 10 توصیه می کنند، که در آن بازی تا حد امکان پایدار بدون خطا یا با حداقل شکایت اجرا می شود. در نسخه‌های قدیمی‌تر سیستم‌عامل‌های Windows 7 و 8، Valorant نیز کار می‌کند، اما فقط مشکلات بسیار بیشتری وجود دارد.

تنها مورد نیاز ویندوز 64 بیتی است.

الزامات کلی مربوط به رایانه، صرف نظر از سازنده و مدل کارت گرافیک یا پردازنده، عبارتند از:

  • مقدار رم (رم یا رم) - 4 گیگابایت؛
  • حافظه ویدیویی (VRAM) - 1 گیگابایت یا بیشتر.

حداقل سیستم مورد نیاز برای Valorant عملکرد 30، پارامترهای توصیه شده 60 و حداکثر 144 فریم در ثانیه یا بیشتر است.

برای اطمینان از مقادیر FPS توصیف شده، توسعه دهندگان سیستم مورد نیاز را در وب سایت رسمی ارائه کرده اند که در جدول زیر آورده شده است.

 حداقل (30 فریم در ثانیه)میانگین (60 فریم در ثانیه)حداکثر (144+ FPS)
پردازندهپردازنده Intel Core 2 اواز یا موسیقی دو E8400اینتل i3-4150
Intel Core i5-4460 3,2 گیگاهرتز
GPUاینتل HD 4000جیفورس GT 730GTX 1050T

مقادیر متوسط ​​هستند و تضمین چنین شاخص هایی برای همه غیرممکن است، زیرا FPS نه تنها به پارامترهای سخت افزاری، بلکه به عوامل دیگر نیز بستگی دارد، به عنوان مثال، به نسخه ویندوز و در دسترس بودن آخرین درایور سخت افزار. به روز رسانی ها

در عمل ممکن است الزامات کمتر شود و عملکرد در بازی کمتر شود. بنابراین، می توان فهمید که یک کامپیوتر چه نوع عملکردی را تنها از طریق تجربه (آزمایش) تحت فشار قرار می دهد. به خصوص اگر رایانه شخصی دارای قطعاتی از شرکت های دیگر باشد. مثلا پردازنده اینتل نیست بلکه AMD است.

اگر کامپیوتر ضعیفی دارید، می توانید یکسری کارها را با نرم افزار انجام دهید، تنظیمات گرافیکی بازی را انجام دهید و در نتیجه FPS را افزایش دهید.

الزامات ممکن است در طول زمان با به روز رسانی و توسعه بازی تغییر کند. با اضافه شدن مکان‌ها، شخصیت‌ها و کارهای بهینه‌سازی جدید به Valorant، توسعه‌دهندگان مطمئناً سعی می‌کنند «ورودی» بازی را پایین بیاورند تا تیراندازی را در دسترس گیمرها قرار دهند. اینکه آیا امکان کاهش حداقل الزامات وجود خواهد داشت یا خیر، یک سوال بزرگ است. هر گونه پیشرفت در بازی های رایانه ای مستلزم بهبود در گرافیک و سایر اجزاء است که مستقیماً به قدرت رایانه بستگی دارد.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز