وزن Valorant بر حسب گیگابایت در رایانه شما پس از نصب چقدر است؟

علاوه بر یک کامپیوتر خوب برای برآوردن نیازهای سیستم Valorant، باید فضای خالی کافی روی هارد دیسک خود برای دانلود و نصب بازی داشته باشید.

وزن Valorant در حال حاضر 8,5 گیگابایت است. بنابراین، باید فضای کمی بیشتر در رایانه شخصی وجود داشته باشد، و در حالت ایده آل، فضای زیادی وجود داشته باشد.

واقعیت این است که با هر به‌روزرسانی، توسعه‌دهندگان شخصیت‌ها، مکان‌ها و حالت‌های بازی جدید را اضافه می‌کنند. با توجه به پچ ها و آپدیت ها، ممکن است وزن بازی به میزان قابل توجهی افزایش یابد. این امکان وجود دارد که با گذشت زمان تیرانداز نصب شده 1,5-2 برابر وزن بیشتری داشته باشد.

برای اطلاع از وزن دقیق باید Valorant را دانلود کرده و فایل نصب را اجرا کنید. در مرحله اول در زیر دکمه “Install” حجم دقیق نوشته می شود.

شایان ذکر است که برای دانلود و نصب Valorant، دیسک باید دارای تعداد گیگابایت متفاوت باشد. بنابراین، هنگام دانلود کیت توزیع، به حداقل 3.6 گیگابایت حافظه روی دیسک نیاز دارید و پس از نصب بازی از 8 گیگابایت وزن خواهد داشت. بنابراین سعی کنید تا حد امکان حافظه را برای نصب بدون مشکل و سریع و حتی بیشتر برای گیم پلی آزاد کنید.

در مقایسه با همان CS:GO، Valorant نیمی از وزن را دارد.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز