نحوه تغییر منطقه در Valorant

به یکی از دلایلی که در زیر نوشته شده است، باید منطقه را در Valorant تغییر دهید.

  1. منطقه با مکان واقعی بازیکن مطابقت ندارد. این اغلب به این دلیل اتفاق می افتد که Valorant در مرحله بتا بسته به بازیکنانی داده می شود که جریان های آمریکایی را تماشا می کردند، اگرچه خودشان آنجا نبودند. به طور طبیعی، Valorant توسط بازیکنان با منطقه ایالات متحده از قبل تعیین شده دریافت شد. پینگ در بازی از نمودار خارج است، زیرا سیستم سرورهای آمریکایی را برای بازی انتخاب می کند. فاصله بین قاره ها بسیار زیاد است و انتقال داده ها با تأخیرهای زیادی انجام می شود.
  2. در روسیه چت صوتی وجود ندارد. به دلیل محدودیت‌های خاص، Riot Games مجبور شد چت صوتی را در فدراسیون روسیه غیرفعال کند. برای دور زدن مسدود کردن و فعال کردن چت، کاربران یک گزینه دارند - مطمئن شوند که حساب دارای منطقه ای است که با فدراسیون روسیه متفاوت است.

چگونه منطقه خود را در Valorant پیدا کنید

Valorant را راه اندازی کنید، روی نماد تنظیمات (چرخ دنده در گوشه سمت راست بالا) کلیک کنید. روی "جزئیات بیشتر" کلیک کنید.

در بخش "سرورها" می توانید منطقه را مشاهده کنید.

نحوه تغییر منطقه

وقتی صحبت از تغییر منطقه بدون ثبت حساب جدید Riot می شود، تنها گزینه تماس با پشتیبانی است.

پشتیبانی ممکن است به خوبی کمک کند، اما تنها در صورتی که منطقه با موقعیت مکانی واقعی شما مطابقت نداشته باشد. همانطور که در بالا گفته شد، این وضعیت برای بازیکنان از مرحله آزمایش بتا بسته، زمانی که بازی هنگام تماشای استریم های خارجی حذف شد، رایج بوده است.

فقط باید با درخواست تغییر کشور به پشتیبانی بنویسید و وضعیت را توضیح دهید. در پیام پاسخ خود، به احتمال زیاد پرسشنامه ای با سوالاتی دریافت خواهید کرد که باید در پیام به آنها پاسخ دهید. لیست داده هایی که باید ارائه شود شامل موارد زیر خواهد بود:

  • محل زندگی واقعی؛
  • این بازی اخیراً از چه کشوری عرضه شده است.
  • آدرس IP فعلی شما و IP های قدیمی که بازی از آن ها انجام شده است (در صورت وجود)؛
  • تعدادی از داده های شخصی (نام کامل، تاریخ تولد و دیگران).

پس از بررسی، اگر همه چیز مطابقت دارد، پشتیبانی منطقه را در حساب تنظیم می کند و در نامه ای جدید از طریق نامه به شما اطلاع می دهد.

از آنجایی که چت صوتی در روسیه غیرفعال است، بسیاری در تلاش هستند تا از طریق پشتیبانی به همین روش مشکل را برطرف کنند. متأسفانه، بعید است که چیزی درست شود. اگر تنظیمات می‌گویند "RUS" و شما در واقع در کشور زندگی می‌کنید، در اکثر موارد پشتیبانی از تغییر آن خودداری می‌کند.

اگر می خواهید در Valorant صحبت کنید چه کاری باید انجام دهید

مواردی وجود دارد که می توان با استفاده از VPN مشکل را حل کرد. با راه اندازی برنامه و انتخاب یک کشور اروپایی، پشتیبانی ممکن است متوجه شود که منطقه به درستی تعریف نشده است و جایگزینی برای آن ایجاد کند.

اگر نتیجه رضایت بخش نبود، فقط ایجاد یک حساب کاربری جدید با منطقه متفاوت کمک خواهد کرد.

جزئیات بیشتر در مورد همه چیز در مقاله نوشته شده است: نحوه فعال کردن چت صوتی Valorant.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز