نحوه تغییر سرور در Valorant

سرور در Valorant به حساب شما متصل است و به منطقه ای که در آن زندگی می کنید بستگی دارد. هنگام ایجاد یک حساب کاربری، داده ها به طور خودکار توسط سیستم تعیین می شوند. اگر یک حساب به طور مستقل ثبت شود، منطقه تقریباً همیشه به درستی تعیین می شود و سرور در تنظیمات بازی روی مناسب ترین گزینه تنظیم می شود. استثنا وضعیتی است که VPN در هنگام ثبت نام فعال شده و یک کشور / قاره کاملاً متفاوت انتخاب شده است، به عنوان مثال، آمریکای شمالی. در این صورت اکانت به منطقه و سرور دیگری لینک می شود که منجر به پینگ بالا می شود. چت صوتی یک مزیت برای ساکنان روسیه خواهد بود.

می توانید در صفحه تنظیمات داخل منوی اصلی بازی متوجه شوید که کدام سرور به حساب شما اختصاص داده شده است. روی نماد چرخ دنده در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. بعد، روی "جزئیات" کلیک کنید.

تب Server تنظیمات فعلی شما را نشان می دهد.

اتحادیه اروپا - سرورهای اروپایی

نحوه تغییر سرور

در مرحله بسته آزمایشی بتای Valorant، برخی از بازیکنان به امید به دست آوردن کلید، استریم های خارجی را تماشا کردند. اما، پس از حذف بازی، منطقه موجود در حساب با واقعیت مطابقت نداشت، زیرا به طور خودکار توسط مکان پخش کننده تعیین می شد. بر این اساس، بازیکن روی سرورهایی پرتاب می‌شود که مثلاً در آمریکا بودند، و پینگ به سادگی از مقیاس خارج شد و به 200 رسید. سپس بسیاری از بازیکنان سعی کردند سرور را در Valorant تغییر دهند. در این صورت می توانید از طریق سرویس پشتیبانی اقدام به تعویض نمایید.

یک درخواست ایجاد کنید، وضعیتی را توضیح دهید که Valorant هنگام حذف کلید از یک جریان آمریکایی دریافت شد. پشتیبانی برخی از اطلاعات را روشن می کند. شما باید تمام اطلاعات را ارائه دهید، با تغییر و پردازش داده های شخصی موافقت کنید. پس از پردازش درخواست، پشتیبانی داده ها را واقعی بودن تصحیح می کند و در این مورد ایمیلی ارسال می کند.

اگر سرور حساب شما به درستی تعیین شده است، اما بازی می گوید "پینگ متوسط ​​بالا"، توصیه می کنیم از توصیه های ما در مقاله استفاده کنید: نحوه کاهش پینگ در Valorant.

هنگامی که سعی می کنید سروری را جایگزین کنید که با موقعیت جغرافیایی شما مطابقت دارد، بعید است که پشتیبانی به شما کمک کند. راه حل ممکن است ایجاد یک حساب کاربری جدید با از پیش تعیین شده کشور مورد نظر در تنظیمات VPN باشد. هنگام ثبت نام، سیستم منطقه را با آدرس IP تعیین می کند و مناسب ترین سرور را تعیین می کند که می توانید با کمترین تاخیر در انتقال داده روی آن بازی کنید. این اغلب برای انجام می شود فعال کردن چت صوتی در روسیه.

وضعیت سرور

متأسفانه هنوز صفحه ای ایجاد نشده است که بتوان بر روی عملکرد و پایداری سرورها نظارت کرد. اما از طریق صفحه رسمی توییتر می توانید ایرادات مختلف بازی و مشکلات انبوهی را که به وجود آمده است را رصد کنید (https://twitter.com/PlayVALORANT) یا در سایت پشتیبانی (https://support-valorant.riotgames.com/hc/ru). در مورد دوم، اعلان های مختلف در بالای صفحه نمایش داده می شود.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز