نحوه کاهش پینگ بالا در Valorant

پینگ بالا در Valorant می تواند به دلایل مختلفی باشد.

  1. مشکلات اینترنت اگر در بازی های دیگر پینگ بالا باشد، در Valorant نیز وضعیت مشابه خواهد بود. در این صورت برای پایین آوردن پینگ باید ارائه دهنده را تغییر دهید. ابتدا می توانید با خط تلفن ارائه دهنده تماس بگیرید و در مورد مشکلات احتمالی و کاهش تاخیرها بپرسید. شما می توانید به طور مستقل تأیید کنید که سرعت اینترنت با ویژگی های اعلام شده تعرفه از طریق وب سایت مطابقت دارد https://www.speedtest.net/ru. پیوند را دنبال کنید و روی دکمه "شروع" کلیک کنید. این سرویس شروع به تشخیص پارامترهای اینترنت می کند. در مدت زمان معینی سرعت دانلود و آپلود مشخص می شود و پینگ نیز نمایش داده می شود.
  2. سرورهایی که هنگام اتصال به بازی روی آنها می افتد خیلی دور هستند.
  3. بارگذاری کانال اینترنتی بررسی کنید که آیا برنامه‌هایی در حال اجرا هستند که ممکن است در حال حاضر ترافیک مصرف کنند. آیا فایل هایی از اینترنت دانلود می شوند، به عنوان مثال، تورنت و موارد دیگر.
  4. برای بهبود انتقال بسته، از اتصال اینترنت سیمی به رایانه خود به جای Wi-Fi استفاده کنید.
  5. Valorant، مانند هر بازی دیگری، سیستم مورد نیاز خود را برای اطمینان از سطح نرمال FPS دارد. اما تعداد کمی از مردم می دانند که قدرت رایانه بر کیفیت دریافت و ارسال بسته ها از طریق شبکه نیز تأثیر می گذارد.

در صورت بروز مشکل در اتصال به اینترنت یا پینگ، اعلان‌ها در گوشه سمت راست بالای بازی ظاهر می‌شوند. به عنوان مثال، «پینگ میانگین بالا» و «مشکل شبکه».

پینگ شما چیست؟
به 30
٪۱۰۰
30 +
٪۱۰۰
60 +
٪۱۰۰
100 +
٪۱۰۰
150 +
٪۱۰۰
رای داد: 23963

تغییر کشور برای کاهش پینگ

اگر Valorant هنگام تماشای استریم های بازیکنان خارجی به دست آمده باشد، بازی در منطقه دیگری ظاهر می شود که با مکان واقعی شما مطابقت ندارد و بر این اساس، پینگ می تواند تا 200 برسد.

به تنظیمات بازی بروید. روی نماد تنظیمات (چرخ دنده) در منوی اصلی کلیک کنید. بعد، به «جزئیات بیشتر» بروید.

منوی "Server" حاوی اطلاعاتی در مورد سروری است که برای حساب شما تعریف شده است و همچنین منطقه.

اگر منطقه نادرست است، که بسیار محتمل است زمانی که Valorant از مرحله بتای بسته از جریان های خارجی خارج شد، می توانید سعی کنید آن را تغییر دهید. این مرحله به رفع پینگ و بازی با تاخیرهای کم و بیش قابل قبول کمک می کند.

برای تغییر مناطق در Valorant به پشتیبانی Riot Games بنویسید. به این نکته اشاره کنید که کشور به اشتباه تعریف شده است و درخواست اصلاح داده ها را داشته باشید. در پاسخ، تعدادی سوال دریافت خواهید کرد که باید به آنها پاسخ داده شود، به عنوان مثال، موقعیت جغرافیایی واقعی، آدرس IP فعلی، نام کامل و پذیرش توافق نامه برای تغییر داده ها.

پس از آن، پشتیبانی پردازش درخواست شما را آغاز می کند و پس از انجام موفقیت آمیز، یک ایمیل ارسال می کند.

اما فراموش نکنید که اگر کشور "روسیه/روسیه" به شما داده شود، چت صوتی ناپدید می شود. چرا این اتفاق می افتد، مقاله در مورد آن را بخوانید چت صوتی در Valorant.

نقشه پینگ

توسعه دهندگان نقشه ای برای بازیکنان ارائه کرده اند تا بفهمند میانگین پینگ در برخی از کشورهای CIS چقدر است. برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید.

فیلم مفید

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز