RIOT ID در Valorant چیست و کجا می توان آن را پیدا کرد

Riot Games یک Riot ID را در محصولات خود پیاده سازی کرده است که نامی است که در بازی نمایش داده می شود و توسط سایر کاربران قابل مشاهده است.

به عبارت ساده، Riot ID نام مستعار بازیکن است. این همان نام کاربری نیست که هنگام ثبت نام برای حساب Riot تنظیم کرده اید و برای ورود استفاده می شود.

Riot ID از دو بخش تشکیل شده است:

  • نام (نام مستعار) - به بازیکنان روی سرور نشان داده می شود.
  • برچسب زدن – یک عدد عددی یا تعیین حرف است که حداقل از سه تا حداکثر پنج کاراکتر تشکیل شده است. بازیکنان نباید به دیگران نشان داده شوند، اما اطلاعات مورد نیاز است تا به عنوان یک دوست در Valorant اضافه کنید. می توانید در کنار نام که بعد از علامت هشتگ "#" نوشته شده است، نگاه کنید. پس از ایجاد یک حساب کاربری، به طور خودکار اختصاص داده می شود.

Riot ID را تغییر دهید هر 30 روز یک بار بیشتر نباشد.

شناسه همچنین برای برقراری ارتباط با خدمات پشتیبانی هنگام حل مشکلات مورد نیاز است.

از کجا می توان Riot ID را در Valorant دریافت کرد

  1. شما می توانید ID خود را در Valorant پیدا کنید از طریق منوی اصلی بازی منوی ارتباط در لبه سمت راست صفحه (در صورت بسته بودن) را باز کنید و ماوس خود را روی تصویر خود با نام مستعار نگه دارید. راهنمای ابزار حاوی اطلاعات کامل در مورد ID خواهد بود. ابتدا نام مستعار نمایش داده می شود و تگ بعد از علامت هش نوشته می شود. داده های هر فرد اضافه شده در لیست دوستان به همین ترتیب مشاهده می شود.
  2. همچنین می توانید Riot ID را پیدا کنید از طریق وب سایت رسمی این لینک را دنبال کنید https://account.riotgames.com/، وارد حساب کاربری خود شوید. در صورت لزوم، حساب خود را تأیید کنید. یک ایمیل حاوی کد فعال سازی برای تایید دریافت خواهید کرد. کد را در فرم موجود در وب سایت وارد کنید. به طور پیش فرض باید در قسمت تنظیمات باشید. به منوی "RIOT ID" بروید، جایی که می توانید بلافاصله اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید.

ID برای همه بازی های Riot (Valorant، Legends of Runeterra، Wild Rift و Project A) یکسان است.

برای به اشتراک گذاشتن با دوستان
ValorantGO.ru
اضافه کردن نظر

Adblock به
آشکارساز